8.Judo kup Sveti Vlaho-rezultati

Judo klub Dubrovnik velj 1, 2014 1
8.Judo kup Sveti Vlaho-rezultati

Povodom feste Svetog Vlaha ovog vikenda 01.02.2014 u organizaciji Judo kluba Dubrovnik održan je 8.Judo kup Sveti Vlaho za uzraste kadeta i mlađih kadeta.Na natjecanju je nastupilo  186 natjecatelja iz 23 kluba iz Hrvatske,Crne Gore i Bosne i Hercegovine.U ukupnom poretku prvo mjesto je zauzeo Judo klub Župa Dubrovačka,drugo mjesto je pripalo Judo klubu Pujanke dok su pehar za treće mjesto osvojili  judaši Judo kluba Borsa Mostar ispred domaćina Judo kluba Dubrovnik.Još su nastupili :JK Berkovići,JK Biokovo Makarska,JK Crnogorac,JK Dalmacijacement,JK Dubrovnik 1966,JK Hercegovac Mostar,JK Kaštela,JK Kotor,JK Leotar,JK Onogošt,JK Pujanke,JK Slano,JK Solin,JK Soko Zvornik,JK Student,JK Tempo,JK Tivat,JK Trebjesa,JK Uranage i JK Vitez.

Za naš klub medalje su osvojili:

1.mjesto Gabrijela Butigan,Teo Dadić i Matej Raguž.

2.mjesto;Lucija Čurlin, Martin Oršulić,

3.mjesto;Davor Obrvan,Lujo Domaćin,Ivan Hrnić,Luka Čokljat,Luka Gudelj Velaga,Mihaela Stjepović i Ella Karamatić

 

Jedan komentar »

  1. Anonimno tra 16, 2014 u 9:49 am -

    Nedostajr Judo klub Igalo