polaganje za pojaseve

27.03.2011 Mokošica

Judo klub Dubrovnik organizirao je polaganje za pojaseve 27.03.2011. godine na kojem je pristupio 121 judaš našeg kluba. Male judoke  su pokazali osnovne principe juda, tehnike padova i bacanja ,znanje japanske terminologije, tehnike zahvata držanja i poluga za što su dobili diplome i pojaseve te kao nagradu judo majcu.

Ovo je bio klasičan primjer JITA KYOEI principa.

Bijelo žuti pojas položili su;Dario Skako, Božidar Luka Ljepava, Ana Baletić, Šimun Asanović, Ivo Kristović, Petar Kukuljica,Dominik Bečić, Ivan Milolaža, Marin Milolaža,Ivana Gržac, Maroje Miljan, Matej Papac, Franko Milun, Violeta Redžepaj, Ivan Petrović, Petar Bupić, Ivana Bender, Nikola Bender, Tara Šipčić, Sven Šipčić, Magdalena Sušilović, Helena Sušilović, Marino Obuljen, Miho Bupić, Nikola Tomović, Ivan Marić, Iris Raič i  Orsat Puljizević.

 

Žuti pojas pojas položili su;Nikola Laptalo, Zvonimir Matković, Ivan Vučićević, Livia Glavinović, Lena Barišić, Fran Garvan, Nika Čurlin,Krisia Prkačin, Maro Župan, Lana Urlić, Roko Grilec, Antonio Prnjat, Mauro Prnjat, Vlaho Milovčević, Toni Portolan, Stjepko Raguž, Katarina Mrvalj, Marko Tolja, Emma Martinović, Maro Bistrić, Lukša Vlašić , Stijepo Kristović, Stijepo Gržac, Mateo Miletić, Maroje Hausvička, Mihaela Đuho, Erika Marušić, Nikola Barišić, Pavo Matana,Pero Cvjetanović, Mateo Ljubišić,Antonijo Dadić, Ante Brailo, Laura Majer, Stanko Nižić, Mihovil Nižić, Hrvoje Nižić, Lukša Radiš, Matea Čikato, Mario Lonco, Matej Burum, Ante Šanje, Dominik Nemedi, Antonio Milutinović, Stijepo Bogdanović, Đivo Frka,Robert Redžepaj,Josip Sentović  i  Leonardo Peti.

Žuto narančasti pojas položili su; Nikolina Tomašević, Andrea Šuljak, Josipa Vuković, Filip Stanojković, Nikola Daničić, Martina Daničić,Ana Vrbica, Lucija Čurlin, Ante Raguž, Tomislav Raguž, Nikša Šanje, Frano Čikato, Domagoj Padovan, Sandro Nemedi i Karlo Šutalo.

Narančasti pojas položili su; Leonardo Miloslavić, Antonio Đerek, Nikolina Vukanović, Tea Vukanović, Marino Gabrieri,Andrija Puljizević,    Mark Marušić, Niko Glavić, Mihael Barišić i Leona Butijer,

Narančasto zeleni pojas položili su;Martin Oršulić, Lujo Domaćin, Mihaela Stjepović, Ivan Grgurin, Andrej Grgurin,Antun Tomašević, Vito Butigan, Gabriela Butigan, Marin Vidak, Antun Nola, Ivan Dedić, Stipe Dedić, Maroje Žuvelek,Dora Grgurević i Mateo Gvozden

Zeleni pojas položili su; Teo Dadić i Alen Kresić

Plavi pojas položili su; Robert Šoletić i Dario Dišipulo.

ČESTITKE SVIMA!!!

Slike su dodane pod multimedija.