Prvenstvo Hrvatske U23 i U16

Judo klub Dubrovnik tra 16, 2013 Komentari isključeni za Prvenstvo Hrvatske U23 i U16

 

13.04.2013. u  Splitu je   održano Prvenstvo Hrvatske u konkurenciji mlađih seniora i mlađih kadeta. Nastupilo je 376 natjecatelja iz 46 klubova.Nastupio je i naš klub sa 15 natjecatelja

Još jedno zlato za Kiki

U konkurenciji mlađih seniora Ivana Šutalo osvojila je prvo mjesto u kategoriji +78 kilograma.Matej Raguž osvojio je 7.mjesto u kategoriji do 90 kilograma dok su deveta mjesta osvojili Teo Dadić i Robert Šoletić.Još je nastupio Dario Dišipulo i Ivan Mrvalj .Kiki je pomela sve ipponima i želimo joj što bolji nastup na europskom kupu u Rusiji 21.04.  Osvojili smo i pehar za treće mjesto u ukupnom poretku mlađih seniorki

Ekipni poredak U23 cure:

  1. Pujanke
  2. Zagreb
  3. Judo klub Dubrovnik

Maneken viceprvak

U konkurenciji mlađih kadeta i kadetkinja najuspješniji je bio Tomislav “maneken” Raguž koji je s četiri pobjede i porazom u finalu osvoji izvrsno drugo mjesto u kategoriji do 55 kilograma.U istoj kategoriji Petar Puljić(kolega s modne piste ) zauzeo je 9.mjesto.Još su nastupili Mihaela Stjepović,Gabrijela Butigan,Antonio Đerek,Luka Gudelj Velaga,Gvozden Mateo,Leon Perković i Radić Želimir.Iako je ova talentirana generacija prošle godine sa prvenstva Hrvatske donijela četiri medalje očekujemo još puno dobrih rezultata od njih u budućnosti.

 

 

 

 

Komentari su zatvoreni.