3 medalje iz Makarske,1.HJL

Judo klub Dubrovnik lis 28, 2012 Komentari isključeni za 3 medalje iz Makarske,1.HJL
3 medalje iz Makarske,1.HJL

Ovog vikenda točnije u subotu 27.10.2012. mlađi kadeti Judo kluba Dubrovnik nastupili su na judo turniru Kup Makarske i ostvarili odlične rezultate.Tomislav Raguž je osvojio zlatnu medalju u kategoriji do 55 kg,Petar Puljić bio je srebreni u kategoriji do 50 kilograma dok se broncom okitio Luka Gudelj Velaga u kategoriji do 55 kilograma.Još je nastupio Želimir Radić.

U isto vrijeme održavala se prva Hrvatska judo liga u Puli na kojem je nastupila i  seniorska ekipa Judo kluba Dubrovnik.Nakon  prvog kola naša ekipa se trenutno nalazi na  5-om mjestu sa dva osvojena boda.Za prvu ekipu nastupili su;Dario Dišipulo,Ivan Mrvalj,Robert Šoletić i Matej Raguž.

Judo klub Dubrovnik je domaćin drugog kola prve Hrvatske judo lige za muškarce i žene koje će se održati 03.10.2012 u športskoj dvorani O.Š Mokošice.

Komentari su zatvoreni.