kup mokošice 2010

jaksa lis. 24, 2010 2

Mokošica 24.listopad.2010

Škola juda Mokošica i Judo klub Dubrovnik organizirali su 24.10.2010. godine judo turnir Kup Mokošice-SUPER KUP HRVATSKOG JUDO SAVEZA . Na natjecanju su  nastupili ; Judo klub Solin, Judo klub Dalmacija Cement,Judo klub Student, Judo klub Biokovo Makarska, Judo klub Slano,  Judo klub Borsa iz Mostara, Judo klub Sokol, Judo klub Pujanke, Judo klub Ura nage i Judo klub Dubrovnik.

Na natjecanju je nastupilo ukupno  154 natjecatelja. Natjecanje je otvorio župan Nikola Dobroslavić.U ukupnom poretku klubova prvo mjesto osvojio je Judo klub Ura nage, drugo mjesto Judo klub  Dubrovnik i treće mjesto Judo klub Borsa Mostar.

 

U ženskoj konkurenciji zlatne medalje osvojile su: Matea Filipović (Judo klub Biokovo Makarska),Nina Katavić (Judo klub Biokovo Makarska), Petra Mišeta (Judo klub Slano), Mirela Bralić (Judo klub Pujanke ), Sara Kljajić (Judo klub Ura nage ), Antea Mihović (Judo klub Slano), Mihaela Stjepović (Judo klub Dubrovnik), Sunčana Barbarić (Judo klub Dubrovnik), Petra Milun (Judo klub Pujanke), Mia Vukas (Judo klub Ura nage),  Mia Kovačević (Judo klub Pujanke), Mia Maksumić (Judo klub Borsa Mostar), Petra Davidenko (Judo klub Pujannke), Anđela Prodan (Judo klub Pujanke)

Srebrne medalje osvojile su:Lucija Bilas (Judo klub Biokovo Makarska), Paula Mišeta (Judo klub Slano), Antonia Pešel (Judo klub Ura nage), Marijana Bjelopera (Judo klub Dubrovnik), Sara Rupić (Judo klub Student) , Marija Podrug (Judo klub Pujanke), Dora Grgurević(Judo klub Dubrovnik), Tea Pinjić (Judo klub Pujanke), Ana Bekavac (Judo klub Student), Lea Katalinić (Judo klub Dalmacija cement), Kovač Petra (Judo klub Dalmacija Cement), Dafne Franušić (Judo klub Slano)

Brončane medalje osvojile su: Marija Blitvić (Judo klub Ura nage), Julija Kapetanović (Judo klub Student) , Mila Tripković (Judo klub Ura nage) , Marija Zelenika (Judo klub Ura nage), Fani Radić (Judo klub Ura nage), Nikolina Vukanović (Judo klub Dubrovnik), Tea vukanović (Judo klub Dubrovnik) , Anđela Prkačin (Judo klub Dubrovnik)

U muškoj konkurenciji zlatne medalje osvojili su: Frane Grujičić (Judo klub Dalmacija Cement), Luka Čokljat (Judo klub Dubrovnik), Tino Šundov (Judo klub Solin)Anđelko Maretić (Judo klub Pujanke), Ivan Kapetanović(Judo klub  Dalmacija Cement), Adi Nukić (Judo klub dubrovnik), Rijad Maksunić (Judo klub Borsa Mostar), Petar Zadro(Judo klub Borsa Mostar), Vlaho Đanović (Judo klub Ura nage), Ivan Marjanović (Judo klub Borsa Mostar), Ivan Vujnović (Judo klubStudent), Petar Puljić (Judo klub Dubrovnik), Josip Krokar (Judo klub dalmacija Cement), Vedran Marić (Judo klub Borsa Mostar), Domagoj Bratičević (Judo klub Dalmacija Cement), Đivo Gašpar (Judo klub Ura nage), Hrvoje Ujević(Judo klub Student), Toni Franković (Judo klub Ura nage).

Srebne medalje osvojili su: Ilija Zelenika (Judo klub Borsa Mostar), Ivan Samrdžić (Judo klub Dalmacija cement), Nikša Vukas (Judo klub Ura nage), Ivan Štrbinić (Judo klub Ura nage), Ivan Rajačić (Judo klub Ura nage ), Kristijan Grbavac (Judo klub Ura nage), Ivan Jozeljić (Judo klub Borsa Mostar), Matko Bazdan (Judo klub Dubrovnik),Ilija Zelenika (Judo klub Borsa Mostar), Marijo Jozeljić(Judo klub Borsa Mostar), Matej Raguž (Judo klub Dubrovnik) , Antonio Tomić (Judo klub Ura nage), Amar Maksunić(Judo klub Borsa Mostar), Marinko Radić (Judo klub Dubrovnik), Mateo sentić (Judo klub Ura nage), Hrvoje Kopanica (Judo klub Ura nage), Vedran Marić (Judo klub Borsa Mostar)

Brončane medalje osvojili su: Marko Ljubičić (Judo klub Solin), Antonio Đerek (Judo klub Dubrovnik), Antun Bebek (Judo klub Ura nage), Jozo Kljaković (Judo klub Solin, Luka Parčina (Judo klub Pujanke), Borna sanader (Judo klub Dalmacija Cement) , Sandro Nemedi (Judo klub Dubrovnik), Niko Radovanović (Judo klub Pujanke), Roko Kuvačić (Judo klub Pujanke ), Ante Mandarić (Judo klub Sokol), Želimir Radić(Judo klub Dubrovnik), Ivan Botić (Judo klub Dalmacija Cement), Tomislav Raguž (Judo klub Dubrovnik), Bruno Zebić (Judo klub Dalmacija Cement), Alen Kresić (Judo klub Dubrovnik), Ivan Škaro (Judo klub Dalmacija Cement) Lovre Vidaković (Judo klub Student), Antonio Pejčinović (Judo klub Dubrovnik), Luka Kapetanović (Judo klub Student), Frane Odak (Judo klub Dalmacija Cement), Karlo Begonja (Judo klub Solin), Teo dadić (Judo klub Dubrovnik), Zvonimir Matković (Judo klub Dubrovnik, Nino Nuhiji (Judo klub Biokovo Makarska), Damir Omrčen (Judo klub Dalmacija Cement) i Domagoj Marić (Judo klub Borsa Mostar)

SLIKE SU DODANE POD MULTIMEDIJA!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 komentara »

  1. jaksa velj. 11, 2011 u 3:20 pm -

    Ispravljeno,
    pozdrav.

  2. marko_ljubičić velj. 11, 2011 u 3:05 pm -

    ispravak netočnog navoda: u muškoj konkurenciji medalje su osvojili:MARKO LJUBIČIĆ (JUDO KLUB SOLIN),A NE JUDO KLUB STUDENT!!