Regionalno prvenstvo 2010

jaksa tra. 10, 2010 1

REGIONALNO PRVENSTVO U JUDU ZA DJEČAKE I DJEVOJČICE

 

Judo klub Dubrovnik organizirao je 10.04.2010. godine regionalno prvenstvo za dječake i djevojčice u Sportskoj dvorani Osnovne škole Mokošica.

Na natjecanju je nastupilo 69 natjecatelja ( 18 djevojčica i 51 dječak) iz 4 kluba; Judo klub Dubrovnik, Judo klub Dubrovnik 1966, Judo klub Uranage i Judo klub Slano. U ukupnom poretku klubova Judo klub Dubrovnik osvojio je pehar za prvo mjesto, Judo klub Uranage drugo mjesto i Judo klub Dubrovnik 1966 treće mjesto. Dječaci i djevojčice borili su se za odlazak na Prvenstvo Hrvatske u judu koje će se održati 18.04.2010 godine u Vinkovcima.

-30kg. ( 2 ) -28kg ( 1)
1. Alen Kresić JK Dubrovnik 1. Mila Tripković JK Ura nage
2. Luka Kraljević JK Slano 2.
-34kg (7 ) -32kg ( 2)
1. Karlo Putica JK Dubrovnik1966 1. Mia Vukas JK Ura nage
2. Robert Redžepaj JK Dubrovnik 2. Veonika Karač JK Ura nage
3. Ivica Ćurćija JK Dubrovnik 3.
3. Dario Duplica JK Ura nage 3.
5. Marin Vidak JK Dubrovnik 5.
5. Dorijan Borna Dogo JK Dubrovnik 5.
7. Peri Adrijan Puljić JK Dubrovnik1966 7.
-38kg ( 12) -36kg ( 6)
1. Luka Gudelj Velaga JK Dubrovnik 1. Iva Oberan JK Dubrovnik 1966
2. Tmislav Raguž JK Dubrovnik 2. Andrea Čutić JK Ura nage
3. Petar Puljić JK Dubrovnik 3. Petrunjela Pavić JK Dubrovnik 1966
3. Stipe Dedić JK Dubrovnik 3. Anđela Prkačin JK Dubrovnik
5. Antonio Burjan JK Dubrovnik1966 5. Martina Daničić JK Dubrovnik
5. Nikola Barišić JK Dubrovnik 5. Nikolina Vukanović JK Dubrovnik
7. Marino Gabrieri JK Dubrovnik 7.
7. Nikola Laptalo JK Dubrovnik
-42 kg ( 10) -40kg ( 1)
1. Andrej Konjevod JK Dubrovnik1966 1. Josipa Vuković JK Dubrovnik
2. Antonio Luić JK Dubrovnik1966 2.
3. Leo Tolja JK Ura nage 3.
3. Želimir Radić JK Dubrovnik 3.
5. Orsat Kljajić JK Ura nage 5.
5. Marin Jerković JK Dubrovnik1966 5.
7. Ivan Vučičević JK Dubrovnik 7.
7. Nikša Šanje JK Dubrovnik 7.
-46 kg ( 6) -44kg ( 3)
1. Miho Haklička JK Ura nage 1. Matea Knego JK Dubrovnik 1966
2. Đivo Zec JK Dubrovnik 2. Nikolina Šteta JK Ura nage
3. Đivo Frka JK Dubrovnik 3. Laura Žutac JK Dubrovnik 1966
3. Mateo Gvozden JK Dubrovnik 3.
5. Kristijan Grbavac JK Slano 5.
5. Sandro Nemedi JK Dubrovnik 5.
-50 kg (2 ) -48kg (1)
1. Leon Bonovil JK Dubrovnik 1. Mihaela Stjepović JK Dubrovnik
2. Patrik Prigl JK Dubrovnik1966 2.
-55kg ( 4) -52kg (4)
1. Roberto Radić JK Dubrovnik 1966 1. Paula Mišeta JK Slano
2. Đivo Gašpar JK Ura nage 2. Petra Mišeta JK Slano
3. Ivan Dedić JK Dubrovnik 3. Gabriela Butigan JK Dubrovnik
3. Ivan Zelenković JK Ura nage 3. Leona Butijer JK Dubrovnik
-60 kg ( 4) -57kg ()
1. Antonio Đerek JK Dubrovnik 1.
2. Maroje Žuvelek JK Dubrovnik 2.
3. Adrijan Sufaj JK Dubrovnik1966 3.
3. Josip Sentović JK Dubrovnik 3.
+60 kg ( 3) +57kg ()
1. Toni Franković JK Ura nage 1.
2. Nikša Vukas JK Ura nage 2.
3. Antun Tomašević JK Dubrovnik 3.

*natjecatelji koji su jače označeni (bold)u tablici ostvarili su pravo nastupa na prvenstvu

Hrvatske

Jedan komentar »

  1. navijač tra. 11, 2010 u 7:26 pm -

    BRAVOOO Dubrovnik,najbolji steeeee!!!!!