3. Kup sveti Vlaho

Judo klub Dubrovnik velj. 13, 2010 4

3. Kup Sveti Vlaho

Judo klub Dubrovnik i  Judo klub Dubrovnik 1966 organizirali su 3. Judo kup Sveti Vlaho 13.02.2010. godine u Sportskoj dvorani u Gospinom polju. Na natjecanju je nastupilo 269 natjecatelja iz 12 klubova; Judo klub Dalmacija Cement, Judo klub Split, Judo klub Student,  Judo klub Pujanke, Judo klub Solin, Judo klub Borsa, Judo klub Ura nage, Judo klub Slano, Judo klub Tivat, Judo klub Konavle Cavtat, te domaćini natjecanja Judo klub Dubrovnik i  Judo klub Dubrovnik 1966.

U ukupnom poretku klubova pehar za prvo mjesto osvojio je Judo klub Dalmacija cement, drugo mjesto osvojio je Judo klub Pujanke i pehar za treće mjesto osvojio je domaćin današnjeg natjecanja Judo klub Dubrovnik.

Ukupni poredak klubova

KLUB

UKUPNI BODOVI

1.mjesto DALMACIJA     CEMENT

67

2. mjesto PUJANKE

63

3. mjesto DUBROVNIK

62

DUBROVNIK 1966

51

URANAGE

49

BORSA-MOSTAR

43

STUDENT

29

SOLIN

27

SPLIT

27

KONAVLE CAVTAT

17

SLANO

11

TIVAT

1

U konkurenciji djevojčica rođenih 2000. i mlađe medalje su osvojili;

U kategoriji do 25 kg 1. mjesto osvojila je Dita Ševelj (Jk Slano).

U kategoriji do 28 kg 1. mjesto osvojila je Marija Zelenika (Jk Borsa), 2. mjesto osvojila je Mihaela Radica (Jk Pujanke) i 3. mjesto osvojila je Mila Tripković (Jk Ura nage).

U kategoriji do 32 kg 1. mjesto osvojila je Tea Pinjić (Jk Pujanke) , 2. mjesto osvojila je Marinela Pavić (Dalmacija Cement)i 3. mjesto osvojile su Fani Radić (Jk Ura nage-ston) i Ana Bekavac (Jk Student)

U kategoriji do 36 kg 1. mjesto osvojila je Lea Katalinić (Jk Dalmacija cement), 2. mjesto osvojila je Andrea Šuljak (Jk Dubrovnik) i 3. mjesto osvojila je Petrunjela Pavić (Jk Dubrovnik1966)

U kategoriji do 40  kg 1. mjesto osvojila je Anđela Violić (Jk Dubrovnik1966)

U kategoriji do 44 kg 1. mjesto osvojila je Laura Žutac (Jk Dubrovnik1966)

, 2. mjesto osvojila Bruna Barić(Jk Pujanke ) i 3. mjesto osvojila je Petra Kovač (Jk Dalmacija cement)

U kategoriji preko 44 kg  kg 1. mjesto osvojila je Anđela Prodan (Jk Pujanke ), 2. mjesto osvojila je Ana Ljubić(Jk Dalmacija cement) i 3. mjesto osvojila je Sara Rukić (Jk Student)

U konkurenciji dječaka rođenih 2000. i mlađi medalje su osvojili;

U kategoriji do 24  kg 1. mjesto osvojio  je Mirko Zelenika (Jk Borsa), 2. mjesto osvojio Luka Cvitković (Jk Borsa ) je i 3. mjesto osvojili  su Stijepo Čupić (Jk Konavle Cavtat) i Luka Knežević (Jk Student)

U kategoriji do 27 kg 1. mjesto osvojio Toni Perović (Jk Dalmacija cement)  je , 2. mjesto osvojio  je Ivan Škaro (Jk Dalmacija cement )  i 3. mjesto osvojili  su Luka Kraljević (Jk Slano) i Mario Jozeljić (Jk Borsa)

U kategoriji do 30  kg 1. mjesto osvojio  je Ivan Vujnović (Jk Student), 2. mjesto osvojio  je Bruno Zebić (Jk Student)  i 3. mjesto osvojili  su Marko Odrljin (Jk Pujanke) i Lovre Vidaković (Jk Student)

U kategoriji do 34  kg 1. mjesto osvojio  je Stipe Malovan(Jk Student) , 2. mjesto osvojio  je Mate Šušić (Jk Student) i 3. mjesto osvojili  su Ivan Matković (Jk Dubrovnik 1966) i Robert Radišić (Jk Ura nage-ston)

U kategoriji do 38  kg 1. mjesto osvojio  je Luka Braovac(Jk Split)  , 2. mjesto osvojio  je Marino Gabrieri (Jk Dubrovnik)  i 3. mjesto osvojili  su Vide Krmek (Jk Dubrovnik 1966) i Marin Varkaš (Jk Pujanke)

U kategoriji do 42   kg 1. mjesto osvojio  je Ivan Jozeljić(Jk Borsa)  , 2. mjesto osvojio  je(Jk Grgo Lemac)  i 3. mjesto osvojili  su Filip Bilić (Jk Pujanke) i Robertino Grubišić (Jk Pujanke)

U kategoriji do 46  kg 1. mjesto osvojio  je Filip Papić (Jk Pujanke)  , 2. mjesto osvojio  je Bruno Klešković (Jk Dubrovnik 1966)  i 3. mjesto osvojili  su Marin Šunjerga (Jk Dalmacija Cement) i Zvonimir Tangar(Jk Dalmacija cement.)

U kategoriji preko 46   kg 1. mjesto osvojio  je Patrik Prigl(Jk Dubrovnik 1966)  , 2. mjesto osvojio  jeLujo Domaćon(Jk Dubrovnik)  i 3. mjesto osvojili  su Marin Jovanović (JkDalmacija Cement) i Duje Kapitanović (Jk Pujanke)

U konkurenciji djevojčica rođenih 1999./1998.  medalje su osvojili;

U kategoriji do 28 kg 1. mjesto osvojila je Ivana Zelenika(Jk Borsa), 2. mjesto osvojila je Veronika Karač (Jk Uranage-ston) i 3. mjesta  osvojila je Mia Vukas (Jk Ura nage-ston)

U kategoriji do 32 kg 1. mjesto osvojila je Ani omrčen(Jk Dalmacija cement), 2. mjesto osvojila je Mia Marsumović(Jk Borsa) i 3. mjesto osvojila je Korina grubišić (Jk Pujanke)

U kategoriji do 36 kg 1. mjesto osvojila je Andrea Čutić (Jk Ura nage), 2. mjesto osvojila je Iva Oberan (Jk Dubrovnik 1966)

U kategoriji do 40 kg 1. mjesto osvojila je marina Popović (Jk Pujanke), 2. mjesto osvojila je Petra Davidenko(Jk Pujanke) i 3. mjesto osvojila su Martina Puljizević(Jk Dubrovnik 1966) i Nina Perković (Jk Dalmacija cement)

U kategoriji do 44 kg 1. mjesto osvojila je Matea Knego (Jk Dubrovnik 1966), 2. mjesto osvojila je Nikolina Šteta (Jk Ura nage) i 3. mjesto osvojila je Adriana Grubišić(Jk Pujanke)

U kategoriji do 48 kg 1. mjesto osvojila je Paula Mišeta (Jk Ura nage), 2. mjesto osvojila je Petra Mišeta  (Jk Ura ange) i 3. mjesto osvojile su Ivana Starčević(Jk Tivat) i Mihaela Stjepović (Jk Dubrovnik)

U kategoriji do 52 kg 1. mjesto osvojila je  Matea Carev(Jk Dalmacija cement)), 2. mjesto osvojila je Kate Ivković(Jk Student ) i 3. mjesto osvojile su Gabrijela Butigan (Jk Dubrovnik) i Klara Radica (Jk Pujanke)

U kategoriji do 57 kg 1. mjesto osvojila je Mirela Bralić(Jk Pujanke), 2. mjesto osvojila je Mia Ugrina (Jk Konavle cavtat) .

U konkurenciji dječaka rođenih 1999./1998.  medalje su osvojili;

U kategoriji do  30  kg 1. mjesto osvojio  je Alen Kresić  (Jk Dubrovnik), 2. mjesto osvojio  je Ivan Marjanović (Jk Borsa ) i 3. mjesto osvojili  su Marko Grgurević (jk Dubrovnik 1966) i Armin Šehidić (Jk Ura nage)

U kategoriji do  34  kg 1. mjesto osvojio  je Ivan Botić(Jk Dalmacija Cement), 2. mjesto osvojio  je Ivan Zelenika (Jk Borsa)  i 3. mjesto osvojili  su Anton Zavadlav(Jk Split) i Petar Todorović (Jk Pujanke)

U kategoriji do  38 kg 1. mjesto osvojio  je Luka gudelj Velaga(Jk dubrovnik)  , 2. mjesto osvojio  je Petar Puljić(Jk Dubrovnik)  i 3. mjesto osvojili  su Romano Jarak (Jk Dubrovnik 1966) i Ivan Jerković (Jk Dalmacija cement)

U kategoriji do  42 kg 1. mjesto osvojio  je Tomislav Bučević (Jk Pujanke), 2. mjesto osvojio  je Andrej konjevod (Jk dubrovnik 1966 ) i 3. mjesto osvojili  su Andrija Puljizević (Jk Dubrovnik) i Orsat Kljajić (Jk Ura nage)

U kategoriji do  46 kg 1. mjesto osvojio  je Leon Bonovil(Jk Dubrovnik), 2. mjesto osvojio  je Đivo Zec(Jk dubrovnik) i 3. mjesto osvojili  su Borna sanader (Jk Dalmacija cement ) i Leo Tolja (Jk Ura nage)

U kategoriji do  50 kg 1. mjesto osvojio  je Domagoj Bratinčević(Jk Dalmacija cement), 2. mjesto osvojio  je Luka Parčina(Jk Pujanke) i 3. mjesto osvojili  su Đivo Gašpar (Jk Ura nage) i Ivan Rajčić (Jk dalmacija cement)

U kategoriji do  55  kg 1. mjesto osvojio  je Adrian Sufaj(Jk Dubrovnik 1966), 2. mjesto osvojio  je Roberto radić(Jk Dubrovnik 1966) i 3. mjesto osvojili  su Josip Parčina (Jk Pujanke ) i Marinko Jahoda (Jk Pujanke)

U kategoriji do 60  kg 1. mjesto osvojio  je Denis Bijelić (Jk Student), 2. mjesto osvojio  je Maroje Žuvelek (Jk)

U kategoriji preko 66  kg 1. mjesto osvojio  je Pero Tuka (Jk Konavle cavtat)  , 2. mjesto osvojio  je Toni Franković (Jk Ura nageston)  i 3. mjesto osvojili  su Nikša Vukas(Jk Ura nage-ston) i Antun Tomašević (Jk Dubrovnik)

U konkurenciji mlađih kadetkinja  rođenih 1997./1996.  medalje su osvojili;

U kategoriji do 36 kg 1. mjesto osvojila je Marija Krželj (Jk Solin)U kategoriji do kg 1. mjesto osvojila je(Jk)  , 2. mjesto osvojila je (Jk) i 3. mjesto osvojila su

U kategoriji do 40 kg 1. mjesto osvojila je Antea Mihović(Jk Slano)  , 2. mjesto osvojila jeLorena Šćepanović (Jk Solin) .

U kategoriji do 44 kg 1. mjesto osvojila je Marijana Bjelopera (Jk Dubrovnik), 2. mjesto osvojila je Ela Karamatić (Jk Konavle Cavtat) i 3. mjesto osvojila su Antea Žikić (Jk Konavle Cavtat) i Josipa Domazec (Jk Student)

U kategoriji do 48 kg 1. mjesto osvojila je Dora Mihaljević (Jk), 2. mjesto osvojila je Sunčana Barbarić (Jk Dubrovnik) i 3. mjesto osvojila je Nika Gunjina (Jk Dubrovnik 1966)

U kategoriji do 57  kg 1. mjesto osvojila je Dinka Stijepić (Jk Dubrovnik 1966), 2. mjesto osvojila je Iva Sentić(Jk Ura nage)

U kategoriji do 63 kg 1. mjesto osvojila je Andrea Ardizone (Jk Pujanke), 2. mjesto osvojila je Nikolina Putica (Jk Dubrovnik)

U kategoriji preko 63 kg 1. mjesto osvojila je Bruna Papić (Jk Pujanke)  , 2. mjesto osvojila je Julija Kapetanović (Jk Student)  i 3. mjesto osvojila je Mara Perić (Jk Ura nage)

U konkurenciji mlađih kadeta  rođenih 1997./1996.  medalje su osvojili;

U kategoriji do  38  kg 1. mjesto osvojio  je Ivan  Samardžić (Jk Dalmacija cement) , 2. mjesto osvojio je Miro Ivanović (Jk Solin)   i 3. mjesto osvojili  su Nikša Burjan (Jk Dubrovnik 1966) i Stijepo Jarak (Jk Dubrovnik 1966)

U kategoriji do  42  kg 1. mjesto osvojio  je Damir Omrčen (Jk Dalmacija cement), 2. mjesto osvojio  je Ante Matuško (Jk Dubrovnik ) i 3. mjesto osvojili  su Božidar Buško (Jk Uranage-ston) i Tino Šundov (Jk Solin)

U kategoriji do  46  kg 1. mjesto osvojio  je Andro Nejašmić (Jk Split) , 2. mjesto osvojio  je Mateo Sentić (Jk Ura nage) i 3. mjesto osvojili  su Tomislav Matić (Jk Ura nage) i Domagoj Marić (Jk Borsa).

U kategoriji do  50  kg 1. mjesto osvojio  je Lovre Žure (Jk Split) , 2. mjesto osvojio  je Marinko Radić (Jk Dubrovnik) i  3. mjesto osvojili  su Adi Nukić (Jk Dubrovnik) i Ivan Kapetanović (Jk Dalmacija cement).

U kategoriji do 55  kg 1. mjesto osvojio  je Toni Katunarić (Jk Split), 2. mjesto osvojio  je Bruno Sanader (Jk Dalmacija cement) i 3. mjesto osvojili  su Zvonimir Matković (Jk Dubrovnik) i Marinko Katalić (Jk Borsa)

U kategoriji do  60 kg 1. mjesto osvojio  je Petar Zadro (Jk Borsa) , 2. mjesto osvojio Amar Marsumić (Jk Borsa )  je i 3. mjesto osvojili  su Branimir Raguž (Jk Dubrovnik) i Dario Dabelić(Jk Dubrovnik 1966)

U kategoriji do 66   kg 1. mjesto osvojio  je  Luka Vujević (Jk Solin), 2. mjesto osvojio  je Antonio Tomić (Jk Ura nage ) i 3. mjesto osvojili  su Stjepan Dominiković (Jk Dubrovnik 1966) i Josip Perić (Jk Dubrovnik 1966)

U kategoriji do 73  kg 1. mjesto osvojio  je Matej Raguž (Jk Dubrovnik) , 2. mjesto osvojio  je Toni Bedalov (Jk Split) i 3. mjesto osvojio je Denis Milanović (Jk Split)

U kategoriji preko 73   kg 1. mjesto osvojio  je Stipe Rajčić (Jk Solin) , 2. mjesto osvojio  je Vlaho Đanović (Jk Ura nage) i 3. mjesto osvojili  su Jere Bokurina (Jk Split) i Ivan Šoda (Jk Split).

Slike su dodane pod multimedija!!!

4 komentara »

  1. Anonimno tra. 11, 2011 u 10:45 am -

    sad je dobro hvala

  2. ante matusko velj. 16, 2010 u 7:50 pm -

    sad je dobro hvala

  3. parmać velj. 15, 2010 u 10:28 am -

    dobri su , ali mogu i bolje. Bar jedan trener za vrijeme borbi triba bit kraj njih da ih potiče, pa će bit i bolji. još su mali pa se sami ne snalaze. Borise, dobro si sudija. Vidimo se na meču 15.og . Bok.

  4. ante matusko velj. 14, 2010 u 8:02 pm -

    dosta smo medalja osvojili…samo ja nisam ja u dubrovniku 1966