20. i 21.06.2009 19. Kup Jadrana

jaksa ruj. 20, 2009 2

JUDO TURNIR „KUP JADRANA“
Judo klub Dubrovnik nastupio je  u subotu 20.06.2009. i nedjelju 21.06.2009. godine na 19. međunarodnom judo turniru „Kup jadrana „ koji se održao u Splitu. Na ovom jakom natjecanju nastupili su judaši iz  Bosne i Hercegovine, Slovenije, Srbije, Crne Gore, Češke, Slovačke,  Austrije, Bjelorusije, Švedske  i Hrvatske.

U subotu,  20.06.2009., judaši Judo kluba Dubrovnik ostvarili su odličan rezultat; osvojene su 4 zlatne medalje, jedna srebrna i dvije brončane medalje .

U konkurenciji dječaka i djevojčica; Matej Raguž osvojio je zlatnu medalju do 60 kg , Luka Gudelj Velaga osvojio je srebrnu medalju do 34 kg i Branimir Raguž osvojio je brončanu medalju do 55 kg,. Za judo klub Dubrovnik  još su nastupili Petar Puljić i Andrija Puljizević.
U konkurenciji kadeta i kadetkinja nastupili su; Alemka Sarić do 57 kg osvojila je zlatnu medalju , Ivana Šutalo preko 70  kg osvojila  je zlatnu medalju,  Domagoj Radić do 81 kg osvojio je zlatnu medalju , Josip Šimunović do 55 kg osvojio je brončanu medalju  i Marko Rosić do 90 kg osvojio je brončanu medalju . Za judo klub Dubrovnik  u konkurenciji kadeta nastupio je i Krešimir Barbarić
U nedjelju, 21.06.2009., judaši Judo kluba Dubrovnik osvojili su dvije zlatne medalje , jednu srebrnu medalju i dva plasmana od petog mjesta u seniorskoj konkurenciji.
U konkurenciji mlađih kadeta i kadetkinja Adrijana Redžepaj osvojila je zlatnu medalju u kategoriji do 52 kg i u kategoriji do 57 kg , Ivan Mrvalj osvojio je srebrnu medalju do 55 kg. Za judo klub Dubrovnik  u konkurenciji mlađih kadeta i kadetkinja još su nastupili  Anela Nukić , Marinko Radić  i Adi Nukić.
U seniorskoj konkurenciji Maro Pavlović i Niko Čeović u kategoriji do 73 kg ostvarili su plasman od petog mjesta.