Kaštelanima 10.Judo kup Mokošice

jaksa stu. 7, 2016 Komentari isključeni za Kaštelanima 10.Judo kup Mokošice
Kaštelanima 10.Judo kup Mokošice

Proteklog vikenda održan je 10. po redu judo KUP MOKOŠICE.Natjecanje se održavalo u dvorani osnovne škola Mokošice a nastupili su judaši i judašice u uzrastima do 10,do 12 i do 14 godina.

Okupilo se oko 300 natjecatelja iz Hrvatske,Crne Gore i Bosne i Hercegovine.Nastupio je 21 klub a najuspješniji su bili članovi Judo kluba Kaštela .Drugo mjesto pripalo je JK Hercegovac Mostar dok su Spltske Pujanke bile treće.Nastupili su još klubovi ,JK Leotar,JK Dubrovnik 1966,JK Uranage,JK Biokovo Makarska,JK Neretva Mostar,JK Župa Dubrovačka,JK Konavle Cavtat,JK Borsa,JK Dalmacijacement,JK Val,JK Solin,JK Crnogorac,JK Onogošt,JK Berkovići,JK Tivat,JK Slano i domaćini

Judo klub Mokošica i Judo klub Dubrovnik.

UKUPNI POREDAK

1.MJESTO JK KAŠTELA 99 BODOVA

2.MJESTO JK HERCEGOVAC 96 BODOVA

3.MJESTO JK PUJANKE 82 BODA

rezultati:

dječaci U14

 

-34 kg

1..OBERAN Marino.Župa Dubrovačka

2..KUŽNIN Leo.Ura nage

3..MEDO FRANO.Dubrovnik

-38 kg

1..DOBRANIĆ Milan.Berkovići

2..BRATIČEVIĆ Orlando.Ura nage

3..MARKOVIĆ Mateo Josip.Mokošica

-42 kg

1..RADOVIĆ Petar.Onogošt

2..PULJIZ Stjepan.Solin

3..BARIŠIĆ Toni.Solin 3..KRILE Leon.Ura nage

5..MIJIĆ Marin.Solin 5..TOMAŠEVIĆ Marko.Dubrovnik 1966

7..BRATOŠ Josip.Ura nage7..NJIRIĆ MATEJ.Dubrovnik

9..LONČARICA Franko.Dubrovnik 1966 9..ŽUNIĆ Jakov.Kaštela

-46 kg

1..PUŠIĆ Domagoj.Neretva Mostar

2..ŠKOMRLJ Ivan.Kaštela

3..BAŠIĆ Nikola.Solin 3..KUŽNIN Fran.Ura nage

5..ĐURICA Jovan.Berkovići 5..ĐURICA Milan.Berkovići

7..BENCEK BRUNO.Dubrovnik 7..REŽIĆ Andro.Ura nage

9..MARTINOVIĆ Luka.Kaštela

 

-50 kg

1..JOCOVIĆ Petar.Onogošt

2..ŠUTALO Roko.Ura nage

3..KRISTOVIĆ Ivo.Ura nage 3..SKELIN Carllo.Kaštela

5..GRILEC Roko.Dubrovnik 5..Komar Mitar.Berkovići

-55 kg

1..KONJEVOD Kristijan.Ura nage

2..ŠKOMRLJ Roko.Kaštela

3..FRANIĆ Hrvatin.Kaštela 3..PAVIĆ Maro.Župa Dubrovačka

5..NAPICA LUKŠA.Dubrovnik 5..ŠARENAC Pavle.Leotar

7..GRKOVIĆ NOAH.Dubrovnik7..PUHARIĆ Roko.Biokovo Makarska

-60 kg

1..RISTIĆ Maro.Ura nage

2..KATAVIĆ Roko.Biokovo Makarska

3..LONČAR Luka.Dubrovnik 1966 3..RAJČIĆ Mate.Kaštela

5..ŽITKOVIĆ Ivan.Mokošica

-66 kg

1..MILIN Luka.Kaštela

2..PASQUALICCHIO Karlo.Dubrovnik 1966

3..KURTOVIĆ Leo.Biokovo Makarska 3..ŠTRLJIĆ Maroje.Dubrovnik 1966

5..KURDULIJA Pavle.Leotar5..MIŠKOVIĆ Dominik.Kaštela

7..MASATOVIĆ Miro.Solin

+66 kg

1..JAPIRKO Ante.Solin

2..TOVARAC Maroje.Mokošica

3..DROBAC Damjan.Dubrovnik 1966 3..GILJAČA Gabriel.Ura nage

 5..GRANIĆ Matija.Biokovo Makarska

+73kg 1.Maroje Grkeš JK Mokošica

2.Vlaho Ban JK Dubrovnik

3.Ivan Bilić JK Mokošica

 

 

 

dječaci U12

 

-27 kg

1..PRKAČIN Marko.Dubrovnik 1966

2..VUČIĆ Luka.Borsa

-30 kg

1..BRANGJOLICA Marin.Dubrovnik

2..KAJINIĆ PATRIK.Mokošica

3..BARAĆ Tin.Dubrovnik 1966 3..MRVALJ Nikola.Dubrovnik

-34 kg

1..KUŽNIN Leo.Ura nage

2..ILIČIĆ Stipe.Dalmacijacement

3..KMETOVIĆ PETAR.Dubrovnik 1966 3..PEJAKOVIĆ Vojo.Crnogorac Cetinje

5..MIJIĆ Petar.Solin 5..PERGER MILUTINOVIĆ Marin.Mokošica

7..DABO ORSAT.Dubrovnik 1966 7..MALEŠ Ivan.Konavle Cavtat

9..MATUŠAN FILIP.Mokošica 9..SENJANIN Vanja.Dalmacijacement

 

-38 kg

1..ĐINKIĆ Ivano.Hercegovac Mostar

2..VRDOLJAK Mario.Pujanke

3..PULIĆ TONI.Dubrovnik 1966 3..VRLJIĆ Rino.Hercegovac Mostar

5..BRATIČEVIĆ Orlando.Ura nage 5..BUTIGAN Luka.Dubrovnik 1966

7..LUČIĆ NIKO.Dubrovnik 1966 7..MIHANOVIĆ Nikola.Pujanke

 9..GULJELMOVIĆ Jako.Konavle Cavtat 9..MILIĆ Maroje.Dubrovnik 1966 9..ZOKIĆ Toni.Kaštela

-42 kg

1..SALMANIĆ Stjepan.Neretva Mostar

 2..ŠKOPLJANAC Slavko.Kaštela

3..BUTJER Borna.Dubrovnik 1966 3..NJIRIĆ MATEJ.Dubrovnik

5..KRISTIĆ Ivan.Dubrovnik 1966 5..TALAJA Ivan.Biokovo Makarska

7..ČIKATO NIKŠA.Mokošica 7..TOMAŠEVIĆ Leon.Mokošica

9..BUTIGAN Marko.Dubrovnik 9..LONCO MATIJA.Mokošica 9..LUJO PETAR.Dubrovnik

-46 kg

1..GOIĆ Mislav.Dalmacijacement

2..BENCEK BRUNO.Dubrovnik

3..DABO VEDRAN.Dubrovnik 1966 3..LONČAR Filip.Hercegovac Mostar

5..BRATOŠ Alessandro Antonio.Konavle Cavtat 5..ŠABIĆ Kristijan.Dubrovnik

7..Borozan Balša.Tivat 7..TOKIĆ FILIP.Dubrovnik 1966

-50 kg

1..MILAS Dominik.Dalmacijacement

2..PETKOVIĆ Teo.Mokošica

3..LONAC Mate.Župa Dubrovačka 3..LOVRIĆ Paško.Pujanke

5..BAGAVAC Dominik.Mokošica 5..ŠULJAK Pero.Konavle Cavtat

-55 kg

1..HADŽIĆ Mak.Neretva Mostar

2..ZOVKO Filip.Neretva Mostar

3..Previšić Josip.Neretva Mostar 3..STARČEVIĆ Dušan.Tivat

5..GREBOVIĆ Eldin.Dubrovnik 1966 5..NEUSIDL Branimir.Dubrovnik 1966

+55 kg

1..MALJEVIĆ Vidak.Leotar

2..LISTEŠ Roko.Dalmacijacement

3..FILIPOVIĆ Andrija.Pujanke 3..MORETIĆ MARKO.Dubrovnik

5..SABLJIĆ Luka.Dalmacijacement 5..ZVONO Stijepo.Mokošica

7..Milojević Noris.Leotar 7..ĐEVOIĆ Maroje.Mokošica

 

curice U12

 

1.Marta Njirić 2.Leona Buholov

-28 kg

1..SOKOL Iva.Biokovo Makarska

-32 kg

1..ČOVIĆ STANIĆ Lana.Hercegovac Mostar

2..KRMEK Ana Karla.Župa Dubrovačka

3..SCHMUCH Jelena.Konavle Cavtat 3..ŠKALJIĆ ŠEJLA.Dubrovnik 1966

5..BOŠNJAK Ana.Borsa 5..IVUŠIĆ Sara Paula.Konavle Cavtat

-36 kg

1..CECIĆ Nikolina.Pujanke

2..GRANIĆ Petra.Val

3..JOVANOVIĆ Petra.Borsa 3..DUPČIĆ Leona.Konavle Cavtat

-40 kg

1..Spandijer Una.Crnogorac Cetinje

2..MIŠKOVIĆ Tea.Kaštela

3..STAGL ŠKARO Marlena.Dubrovnik 1966

-44 kg

1..HRKAĆ Vlatka.Biokovo Makarska

2..RAVLIĆ Ina.Hercegovac Mostar

3..Djurović Hajdana.Crnogorac Cetinje 3..DROBAC Dorotea.Konavle Cavtat

-48 kg

1..BEBIĆ BERISHA Nika.Pujanke

+52 kg

1..MARŠIĆ Kristina Iva.Pujanke

2..PETRIČEVIĆ Paola.Biokovo Makarska

 

 

limači U10

 

-24 kg

1..Čorić Martino.Borsa

2..LUJO Vlaho.Mokošica

3..BOJOVIĆ Goran.Trebjesa 3..LJUBIĆ Andrija.Kaštela

5..BARAČ MARKO.Dubrovnik 5..OBROVAC NIKOLA.Dubrovnik

7..SOLDO Marin.Dubrovnik 1966

 

-27 kg

1..NOVAK Mario.Hercegovac Mostar

2..TODOROVIĆ Ivan.Pujanke

3..BEZIĆ Ivan.Pujanke 3..KUTLIĆ Ivano.Konavle Cavtat

5..DRAGIĆ Karlo.Ura nage 5..PRČAN Stipe.Mokošica

7..Korolj Andrei.Tivat 7..PEZO Mate.Mokošica

9..ČURLIN MARKO.Dubrovnik 9..LAMBETA FILIP.Dubrovnik

 9..PRELJEVIĆ ROKO.Dubrovnik 9..VUČIĆ Luka.Borsa

-30 kg

1..MILIĆ Vinko.Kaštela

 2..RAJČIĆ Marko.Kaštela

3..SISARIĆ Enzo.Biokovo Makarska 3..Skolar Tvrtko.Borsa

5..IVANKOVIĆ Maroje.Ura nage 5..KRILE Lukas.Ura nage

7..SEKONDO MAROJE.Dubrovnik 7..ŠUNDOV Tino.Dalmacijacement

9..DEGIRMENDŽIĆ Dino.Konavle Cavtat 9..GRILEC MARIN.Dubrovnik 9..MILJAS Paulo.Konavle Cavtat 9..SRZENTIĆ Luka.Mokošica

-34 kg

1..BATINOVIĆ Toma.Kaštela

2..BRKIĆ Tomislav.Hercegovac Mostar

3..PERGER MILUTINOVIĆ Marin.Mokošica 3..VUKOREP Andrej.Mokošica

5..SVALINA Nikola.Kaštela 5..VARKAŠ Lovre.Pujanke

7..BIKIĆ Ante.Kaštela 7..ŠKOPLJANAC Mate.Kaštela

9..BATINA MATEJ.Dubrovnik 9..BAZDAN Ivan.Mokošica

9..KMETOVIĆ MATIJA.Dubrovnik 1966 9..ROZGA Roko.Kaštela

 

 

-38 kg

1..ĐINKIĆ Ivano.Hercegovac Mostar

2..SILIĆ Marko.Pujanke

3..BUBALO Luka.Hercegovac Mostar 3..VRLJIĆ Rino.Hercegovac Mostar

5..KRIŠTO Marin.Pujanke 5..VRANJEŠ Rade.Neretva Mostar

7..BUTIGAN MATEJ.Dubrovnik 7..ČURLIN LUKA.Dubrovnik

 9..ČOLOVIĆ MARIN.Dubrovnik 1966 9..DEDIOL Leon.Dubrovnik 1966

9..PLEĆAŠ Luka.Župa Dubrovačka 9..ŠALINOVIĆ Tin.Biokovo Makarska

-42 kg

1..KNEŽIĆ Matko.Slano

2..OBROVAC IVAN.Dubrovnik

3..DERANJA Ivo.Konavle Cavtat 3..DROBAC Stijepo.Konavle Cavtat

 5..ĆESIĆ Faris.Dubrovnik 19665..ĐIKOVIĆ ĐIVO.Dubrovnik 1966

7..BUŠNJA Pavo.Ura nage7..ŠPAČEK ĆUMO Karlo.Župa Dubrovačka

9..LOVRO Vujnović.Ura nage9..VULEŠA Orlando.Mokošica

-46 kg

1..MILIČEVIĆ Ivan.Hercegovac Mostar

2..RUŠČIĆ Matija.Župa Dubrovačka

3..BUTIGAN Mauro.Konavle Cavtat 3..NIKOLIĆ Ivan.Borsa

5..KISIĆ Antonio.Župa Dubrovačka 5..ZELEN Maro.Ura nage

7..ĆUK MIHAEL.Dubrovnik19667..HEZONJA ANTONIO.Dubrovnik 1966

-50 kg

1..BENUSSI MATEO.Dubrovnik 1966

2..HASIĆ TASLAK Ivano.Kaštela

 

+50 kg

1..BERECKA Pjer.Pujanke

2..PISAC Benedikt.Pujanke

 3..PULJIZ Marko.Val

 

curice U10

 

-22 kg

1.. LJUBIĆ Blanka.Val

2..DROBAC Mihaela.Konavle Cavtat

-25 kg

1..ZOVKO Nika.Hercegovac Mostar

2..TOLE Lana.Neretva Mostar

3..SCHMUCH Ana.Konavle Cavtat 3..Đukić Tijana.Tivat

 

-28 kg

1..VRDOLJAK Tina.Pujanke

2..BUKARICA Petra.Val

3..BUTIGAN ANDREA.Dubrovnik 1966

-32 kg

1..ČOVIĆ STANIĆ Lana.Hercegovac Mostar

2..MAJIĆ Sara.Neretva Mostar

3..BRAĆ Petra.Župa Dubrovačka 3..Stojanović Milana.Tivat

5..TOPIĆ Roza.Biokovo Makarska 5..ĐURKOVIĆ Antonija.Konavle Cavtat

 7..IVIĆ Eva Luna.Konavle Cavtat 7..STABILE Dolores.Dubrovnik 1966

9..MASLAĆ LUCIJA.Dubrovnik

-36 kg

1..BUTIR Leonarda.Kaštela

2..ŠIMIĆ Matea.Biokovo Makarska

3..BEŠKER Ana.Val 3..IVANIŠEVIĆ Ema.Pujanke

 5..OBRADOVIĆ Lara.Konavle Cavtat

-40 kg

1..BORIĆ Iva.Biokovo Makarska

2..PALAMETA Paula.Župa Dubrovačka

3..GRUBIŠIĆ Regina.Val 3..ŠARIĆ Ivana.Borsa

-44 kg

1..TOLE Petra.Neretva Mostar

2..Turčinović Andrea.Crnogorac Cetinje

3..DUDE Sara.Val 3..NAPICA NIKA.Dubrovnik

5..MIHIĆ Lena.Hercegovac Mostar

+44 kg

1..GRUBIŠIĆ ČABO Nina.Hercegovac Mostar

2..POTREBICA Vjekoslava.Mokošica

3..GILJAČA Ivana.Ura nage 3..MUSLADIN Antonia.Konavle Cavtat

5..ŠULJAK Lucija.Konavle Cavtat

 

 

 

Komentari su zatvoreni.