KUP MOKOŠICE 2009

jaksa lis. 26, 2009 2

Judo klub Dubrovnik

JUDO TURNIR KUP MOKOŠICE


Judo klub Dubrovnik organizirao je tradicionalni judo turnir Kup Mokošice  24.10.2009. godine. Na natjecanju je nastupilo 181 natjecatelj iz devet klubova; Judo klub  Pujanke,Judo klub Split,Judo klub Dalmacija Cement, Judo klub Student, Judo klub Konavle Cavtat, Judo klub Ura nage, Judo klub Slano,  Judo klub Dubrovnik 1966 i domaćin natjecanja  Judo klub Dubrovnik. U ukupnom poretku klubova Judo klub Dubrovnik osvojio je prvo mjesto, Judo klub Dubrovnik 1966 osvojio je drugo mjesto, dok je judo klub Ura nage  zauzeo treće mjesto.

Ove godine dodijeljena je i posebna nagrada za najljepše bacanje na natjecanju koje je pripalo Želimiru Radiću iz Judo kluba Dubrovnik.

TABLICA PORETKA KLUBOVA :

PLASMAN KLUB UKUPNI BODOVI
1.MJESTO JUDO KLUB DUBROVNIK

115

2.MJESTO JUDO KLUB DUBROVNIK 1966

87

3.MJESTO JUDO KLUB URA NAGE

53

4.MJESTO JUDO KLUB SPLIT

37

5.MJESTO JUDO KLUB PUJANKE

36

6.MJESTO JUDO KLUB DALMACIJA CEMENT

25

7.MJESTO JUDO KLUB KONAVLE CAVTAT

20

8.MJESTO JUDO KLUB STUDENT

13

9.MJESTO JUDO KLUB SLANO

5

Rezultati natjecanja;

U konkurenciji mlađih djevojčica rođenih 1999/2000 ostvareni su slijedeći rezultati (17);

-28 kg 1. mjesto osvojila je Nikolina Tomašević (Jk Dubrovnik),  2. mjesto osvojila je Petra Jemir (Jk Dubrovnik 1966).-32 kg 1. mjesto osvojila je Petrunjela Pavić(Jk Dubrovnik 1966) ,2. mjesto osvojila je Tea Vukanović (Jk Dubrovnik ), 3. mjesto osvojile su Anđela Prkačin (Jk Dubrovnik) i Ana Vrbica  (Jk Dubrovnik). -36kg 1. mjesto osvojila je Iva Oberan (Jk Dubrovnik 1966) ,2. mjesto osvojila je Josipa Vuković (Jk Dubrovnik ), 3. mjesto osvojile su Andrea Šuljak (Jk Dubrovnik) i Josipa Kokotić  (Jk Konavle Cavtat). -40 kg 1. mjesto osvojila je Matea Knego(Jk Dubrovnik 1966) ,2. mjesto osvojila je Laura Žutac (Jk Dubrovnik 1966 ), 3. mjesto osvojile su Nikolina Šteta (Jk Ura Nage) i Sara Braovac  (Jk Split).-44 kg 1. mjesto osvojila je Karla  Prodan (Jk Pujanke), -48 kg 1. mjesto osvojila je Leona Butijer (Jk Dubrovnik ) ,2. mjesto osvojila je Antonija Pešel (Jk Ura nage )

U konkurenciji djevojčica rođenih 1997/1998 ostvareni su slijedeći rezultati (21);

-32 kg 1. mjesto osvojila je Anja Kovačević(Jk Pujanke) ,2. mjesto osvojila je Andrea Čutić (Jk Ura nage ), 3. mjesto osvojile su Nikolina Vukanović (Jk Dubrovnik) i Martina Daničić(Jk Dubrovnik). -40 kg 1. mjesto osvojila je Petra Davidenko(Jk Pujanke) ,2. mjesto osvojila je Ella Karamatić (Jk Konavle Cavtat), 3. mjesto osvojila je Antea Žikić (Judo klub Konavle Cavtat) . -44 kg 1. mjesto osvojila je Sunčana Barbarić (Jk Dubrovnik ) ,2. mjesto osvojila je Martina Puljizević (Jk Dubrovnik 1966). -48 kg 1. mjesto osvojila je Magdalena Vuković(Jk Student) ,2. mjesto osvojila je Dinka Stjepić (Jk Dubrovnik 1966), 3. mjesto osvojila je Gabrijela Butigan(Jk Dubrovnik) . -52 kg 1. mjesto osvojila je Mia Ugrina (Jk Konavle Cavtat). -57 kg 1. mjesto osvojila je Marija Klanac(Jk Student) ,2. mjesto osvojila Nika Dedić (Jk Pujanke), 3. mjesto osvojile su Dora Grgurević (Jk Dubrovnik) i Paula Petrušć  (Jk Ura nage).  +57 kg 1. mjesto osvojila je Nikolina Putica(Jk Dubrovnik ) ,2. mjesto osvojila je Dora Riha (Jk Ura nage ), 3. mjesto osvojila je Mara Perić (Jk Ura nage).

U konkurenciji mlađih kadetkinja rođenih 1995/1996 ostvareni su slijedeći rezultati (12);

-44 kg 1. mjesto osvojila je Antea Mihović(Jk Slano) ,2. mjesto osvojila je Marijana Bjelopera (Jk Dubrovnik ). -48 kg 1. mjesto osvojila je Anela Nukić(Jk Dubrovnik) ,2. mjesto osvojila je Nika Gunjina (Jk Dubrovnik 1966 ). -52 kg 1. mjesto osvojila je Adrijana Redžepaj (Jk Dubrovnik) ,2. mjesto osvojila je Dora Kitin (Jk Dubrovnik  ) i 3. mjesto osvojila je Andrea Vrkić (Jk Split).-57 kg 1. mjesto osvojila je Dora Grgurević (Jk Dubrovnik) ,2. mjesto osvojila je Martina Mitrović (Jk Dubrovnik 1966 ). -63 kg 1. mjesto osvojila je Mara Lonza (Jk Dubrovnik 1966) ,2. mjesto osvojila je Tea Kuzek (Jk Dubrovnik 1966 ) i 3. mjesto osvojila je Nikolina Putica (Jk Dubrovnik)

U konkurenciji mlađih dječaka rođenih 1999/2000 ostvareni su slijedeći rezultati(70);

-24 kg 1. mjesto osvojio je Toni Perović (Jk Dalmacija Cement) ,2. mjesto osvojio je Gabrijel Šimović (Jk Konavle Cavtat), 3. mjesto osvojili su Leon Kokotić(Jk Konavle Cavtat) i Bruno Županović (Jk Konavle Cavtat). -27 kg 1. mjesto osvojio je Ivan Škaro (Jk Dalmacija Cement) ,2. mjesto osvojio je Marko Grgurević (Jk Dubrovnik 1966), 3. mjesto osvojili su Leon Babić (Jk Konavle Cavtat) i Andrej Čudina  (Jk Dubrovnik 1966). -30 kg 1. mjesto osvojio je Jere Malovan (Jk Sudent) ,2. mjesto osvojio je Ivan Vujnović (Jk Student), 3. mjesto osvojili su Bruno Zebić (Jk Dalmacija cement) i Frano Čikato  (Jk Dubrovnik ). -34 kg 1. mjesto osvojio je Ivan Botić (Jk Dalmacija Cement) ,2. mjesto osvojio je Ivan Jerković (Jk Dalmacija Cement), 3. mjesto osvojili su Petar Todorović (Jk Pujanke) i Žan Riha  (Jk Ura nage). -38 kg 1. mjesto osvojio je Marin Varkaš (Jk Pujanke) ,2. mjesto osvojio je Bruno Pejdo (Jk Split), 3. mjesto osvojili su Vinko Đurđević (Jk Dalmacija cement) i Marino Gabrieri  (Jk Dubrovnik ). -42 kg 1. mjesto osvojio je Roko Kuvačić (Jk Pujanke) ,2. mjesto osvojio je Miho Kraljić (Jk Dubrovnik 1966), 3. mjesto osvojili su Niko Radovanić (Jk Pujanke) i Sandro Nemedi (Jk Dubrovnik ). -46 kg 1. mjesto osvojio je Patrik  Pringl (Jk Dubrovnik 1966) ,2. mjesto osvojio je Petar Šilježar  (Jk Dubrovnik 1966), 3. mjesto osvojili su Orsat Kljajić (Jk Ura nage) i Pavo Matana  (Jk Dubrovnik ). -50 kg 1. mjesto osvojio je Adrijan Sufaj (Jk Dubrovnik 1966) ,2. mjesto osvojio je Lujo Domaćin (Jk Dubrovnik), 3. mjesto osvojili su Ivan Dedić (Jk Dubrovnik) i Krešimir Parmač  (Jk Dubrovnik ). +50 kg 1. mjesto osvojio je Luka Parčina (Jk Pujanke) , 2. mjesto osvojio je Josip Sentović(Jk Dubrovnik), 3. mjesto osvojio je Mato Mitrović (Jk Dubrovnik) .

U konkurenciji dječaka rođenih 1997/1998 ostvareni su slijedeći rezultati(43);

-30 kg 1. mjesto osvojio je Karlo Putica (Jk Dubrovnik 1966) ,2. mjesto osvojio je Alen Kresić (Jk Dubrovnik). -34 kg 1. mjesto osvojio je Ivan Botić (Jk Dalmacija cement) ,2. mjesto osvojio je Ivan Maleš (Jk Split), 3. mjesto osvojili su Ivica Čurćija (Jk Dubrovnik) i Tomislav Raguž  (Jk Dubrovnik ). -38 kg 1. mjesto osvojio je Želimir Radić (Jk Dubrovnik ) ,2. mjesto osvojio je Petar Puljić(Jk Dubrovnik), 3. mjesto osvojili su Marko Papac(Jk Dubrovnik1966) i Luka Gudelj Velaga  (Jk Dubrovnik ). -42 kg 1. mjesto osvojio je Andro Nejašmić(Jk Split) ,2. mjesto osvojio je Leo Tolja (Jk Ura nage), 3. mjesto osvojili su Andrija Puljizević(Jk Dubrovnik) i Ante Matuško(Jk Dubrovnik ). -46 kg 1. mjesto osvojio je Teo Dadić(Jk Dubrovnik ) ,2. mjesto osvojio je Duje Drobac (Jk Split), 3. mjesto osvojili su Đivo Zec (Jk Dubrovnik) i Miho Haklička (Jk Dubrovnik ). -50 kg 1. mjesto osvojio je Leon Bonovil(Jk Dubrovnik ) ,2. mjesto osvojio je Zvonimir Matković (Jk Dubrovnik), 3. mjesto osvojio je Andrija Barbarić(Jk Dubrovnik) .

-55 kg 1. mjesto osvojio je Toni Katunarić (Jk Split) ,2. mjesto osvojio je Frano Beusan(Jk Ura nage), 3. mjesto osvojili su Marinko Jahoda (Jk Pujanke) i Ivan Zelenković  (Jk Ura nage). -60 kg 1. mjesto osvojio je Branimir Raguž (Jk Dubrovnik) ,2. mjesto osvojio je Pavo Kuliš (Jk Konavle Cavtat). +60 kg 1. mjesto osvojio je Jere Živković Bokurina (Jk Split) ,2. mjesto osvojio je Stjepan Dominiković (Jk Dubrovnik 1966), 3. mjesto osvojili su Antonio Rajić (Jk Dubrovnik1966) i Atonio Račević (Jk Konavle Cavtat ).

U konkurenciji mlađih kadeta rođenih 1995/1996 ostvareni su slijedeći rezultati (17);

-46 kg 1. mjesto osvojio je Dominik Vidoš(Jk Ura nage ) ,2. mjesto osvojio je Mateo Sentić (Jk Ura nage), 3. mjesto osvojio je Antun Zanini(Jk Ura nage) . -50 kg 1. mjesto osvojio je Nino Banovac(Jk Ura nage) ,2. mjesto osvojio je Paulo Buterin (Jk Dubrovnik 1966), 3. mjesto osvojio je Dario Hausvička(Jk Ura nage) . -55 kg 1. mjesto osvojio je Leo Bongi (Jk Ura nage ) ,2. mjesto osvojio je Marko Nogulica (Jk Ura nage), 3. mjesto osvojio je Ante Burum(Jk Ura nage) . -60 kg 1. mjesto osvojio je Ivan Mrvalj(Jk Dubrovnik ) ,2. mjesto osvojio je Rudolf Arapović (Jk Dubrovnik 1966 ) . -66 kg 1. mjesto osvojio je Luka Čerjan(Jk Dubrovnik 1966) ,2. mjesto osvojio je Ivo Vranjković (Jk Dubrovnik 1966), 3. mjesto osvojili su  Antonio Tomić(Jk Ura nage) i Robert Šoletić (Jk Dubrovnik). -73 kg 1. mjesto osvojio je Stijepo Roko(Jk Dubrovnik 1966) ,2. mjesto osvojio je Marko Čokljat (Dubrovnik), 3. mjesto osvojio je Vlaho Đanović (Jk Ura nage) .+73 kg 1. mjesto osvojio je Filip Čorić(Jk Dubrovnik ) ,2. mjesto osvojio je Ivan Šoda (Jk Split ) .

Slike se nalaze pod multimedija.

2 komentara »

  1. Anonimno velj. 25, 2010 u 1:47 pm -

    Je a pola rezultata je netočno

  2. Anonimno lis. 27, 2009 u 3:18 pm -

    bilo je lipo super ste samo malo da su suci bili bolji