7.Judo kup Sveti vlaho rezultati

Judo klub Dubrovnik velj. 3, 2013 Komentari isključeni za 7.Judo kup Sveti vlaho rezultati

02.02.2013 godine u organizacij judo kluba Dubrovnik održan je 7. Judo kup Sveti Vlaho.Ove godine nastupilo je dvjestotinjak natjecatelja iz 19 klubova.Najuspješniji su bili predstavnici Judo kluba Akademik Nikšić.Drugo mjesto zauzeo je judo klub Borsa Mostar dok su ukupno treće mjesto osvojio Judo klub Dalmacija Cement.Još su nastupili judo klubovi ; Dubrovnik,Ura nage,Slano,Dubrovnik 1966,Župa Dubrovačka,Konavle Cavtat,Student,Solin, Split,Tempo,Biokovo Makarska,Tivat,Onogošt,Trebjesa,Hercegovac Mostar,Kotor.

Osvajači medalja su:

kadeti U18

-46 kg

1.

Putica Karlo

Dubrovnik 1966

2.

Barišić LOVRE

Dalmacijacement

3.

Zelenika Ilija

Borsa Mostar

3.

Zavadlav Antun

Split

-50 kg

1.

GUŠIĆ MARKO

Akademik Nikšić

2.

JERKUNICA Marin

Dalmacijacement

3.

BOTIĆ Ivan

Dalmacijacement

3.

BOŽOVIĆ LUKA

Onogošt

-55 kg

1.

TADIĆ Marko

Akademik Nikšić

2.

KERELAJ LJUJZIM

 

3.

KROKAR Josip

Dalmacijacement

3.

RAGUŽ Tomislav

Dubrovnik

-60 kg

1.

BUTERIN Paulo

Dubrovnik 1966

2.

MIŠIĆ Ante

Dubrovnik 1966

3.

JANJUŠEVIĆ JOVAN

 

3.

ŠUNDOV Tino

Solin

-66 kg

1.

ZADRO Petar

Borsa

2.

DADIĆ Teo

Dubrovnik

3.

KAPETANOVIĆ Ivan

Dalmacijacement

3.

KOSTIĆ Jovan

Kotor

-73 kg

1.

MAKSUMIĆ Amar

Borsa

2.

MAKSUMIĆ Rijad

Borsa

3.

SENTIĆ Mateo

Ura nage

3.

VUJEVIĆ Luka

Solin

-81 kg

1.

MRKIĆ PREDRAG

Akademik Nikšić

2.

JEFTIĆ KOMNEN

 

3.

LUKENDA Marino

Split

3.

ĐEREK Antonio

Dubrovnik

-90 kg

1.

RAJČIĆ Stipe

Solin

2.

RAGUŽ Matej

Dubrovnik

3.

TUKA Pero

Konavle Cavtat

3.

SVETOZAR KRSTIĆ

Tivat

+90 kg

1.

MILANOVIĆ Denis emanuel

Split

2.

RAIČ Marko

Dubrovnik 1966

kadetkinje U18

-48 kg

1.

JANJUŠEVIĆ JOVANA

 

2.

OBERAN Iva

Župa Dubrovačka

3.

MIHOVIĆ Antea

Slano

-52 kg

1.

ĐURĐEVAC BOŽICA

Akademik Nikšić

2.

VINKOVIĆ Jana

Ura nage

3.

BLIHIĆ VALENTINA

Borsa

3.

KARAMATIĆ Ella

Dubrovnik

-57 kg

1.

PEKOVIĆ JOVANA

Akademik Nikšić

2.

CAREV Matea

Dalmacijacement

3.

ČUTIĆ Andrea

Ura nage

3.

STJEPOVIĆ Mihaela

Dubrovnik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-63 kg

1.

VUJOVIĆ Biljana

Akademik Nikšić

2.

JURIĆ DANICA

 

3.

MILJANIĆ DUŠICA

Onogošt

3.

KLJAIĆ Sara

Ura nage

+70 kg

1.

RADIĆ Tina

Split

2.

NIKIĆ Jovana

Onogošt

3.

BOŠKOVIĆ JOSIPA

Borsa

ml. kadeti U15

-38 kg

1.

PUŠIĆ DAVID

 

2.

ČOVIĆ Toni

Tempo

3.

JEREMIĆ Aleksandar

 Student

3.

MEDVIDOVIĆ Marin

Solin

-42 kg

1.

VUJNOVIĆ Ivan

Student

2.

STANIŠIĆ NIKOLA

 

3.

PLAZIBAT Anton

Student

3.

ZEBIĆ Bruno

Dalmacijacement

-46 kg

1.

BARIŠIĆ Lovre

Dalmacijacement

2.

VUKIĆEVIĆ VUK

Akademik Nikšić

3.

KELERAJ EGZON

 

3.

MALOVAN Stipe

Student

-50 kg

1.

BOTIĆ Ivan

Dalmacijacement

2.

TOMAS Karlo

Borsa

3.

DUPLICA Dario

Ura nage

3.

OBRVAN Davor

Ura nage

-55 kg

1.

BRAOVAC Luka

Split

2.

GVOZDEN Mateo

Dubrovnik

3.

MARKOVIĆ Augustin

Solin

3.

PULJIĆ Adrian

Župa Dubrovačka

-60 kg

1.

KRALJIĆ Miho

Župa Dubrovačka

2.

GEZOVIĆ NIKOLA

Onogošt

3.

GRBAVAC Kristijan

Slano

3.

MIKAS Petar

Solin

-66 kg

1.

PRIGL Patrik

Dubrovnik 1966

2.

BUĆAN Jerko

Solin

3.

BULIĆ Josip

Tempo

3.

VRANJEŠ Dado

Biokovo Makarska

-73 kg

1.

BRATINČEVIĆ Domagoj

Dalmacijacement

2.

SUFAJ Adrian

Dubrovnik 1966

3.

DOMAĆIN Lujo

Dubrovnik

3.

KOVAČIĆ Bartul

Split

+73 kg

1.

OSTOJIĆ NOVAK

 

2.

GAŠPAR Đivo

Ura nage

3.

DRAŠKOVIĆ VUK

 

3.

GREGOV Bruno

Ura nage

ml. kadetkinje U15

-32 kg

1.

ČURLIN Lucija

Dubrovnik

2.

AVEZIĆ Bojana

 

-36 kg

1.

VUKIĆEVIĆ NAĐA

Akademik Nikšić

2.

JOZELJIĆ Antonija

Borsa

3.

MAJER Laura

Dubrovnik

-40 kg

1.

ZELENIKA Marija

Borsa

2.

ROGGA Vanessa

Biokovo Makarska

3.

BILAS Lucija

Biokovo Makarska

3.

KATAVIĆ Nina

Biokovo Makarska

 

 

 

 

 

 

-44 kg

1.

DADIĆ Lea

Solin

2.

TADIĆ ŽANA

Akademik Nikšić

3.

ČORIĆ ANDREA

 

3.

ZELENIKA IVANA

 

 

 

 

-48 kg

1.

MILIĆ KRISTINA

Akademik Nikšić

2.

OBERAN Iva

Župa Dubrovačka

3.

VUKAS Mia

Ura nage

3.

ŠULJAK Andrea

Dubrovnik

-52 kg

1.

VINKOVIĆ Jana

Ura nage

2.

VUKOVIĆ Josipa

Dubrovnik

3.

HELL Nika

Solin

-57 kg

1.

VIOLIĆ Anđela

Dubrovnik 1966

2.

VUKOJA VESNA

 

3.

PERIŠIĆ Mia

Tempo

3.

ŽUTAC Laura

Župa Dubrovačka

-63 kg

1.

JURIĆ DANICA

 

2.

PEŠEL Antonija

Ura nage

3.

BARETA Karla

Dalmacijacement

+63 kg

1.

BOŠKOVIĆ JOSIPA

Borsa

2.

RADIĆ Paula

Biokovo Makarska

3.

TOMAŠ Paula

Biokovo Makar

 

Komentari su zatvoreni.