Rezultati 6.Kup Mokošice i 16.Dubrovnik OPEN

Judo klub Dubrovnik lis. 21, 2012 Komentari isključeni za Rezultati 6.Kup Mokošice i 16.Dubrovnik OPEN
Rezultati 6.Kup Mokošice i 16.Dubrovnik OPEN

Ovog vikenda održana su dva judo turnira u dvorani osnovne škole Mokošica u organizaciji Judo kluba Dubrovnik.U nedjelju 21.10. je održan 16. po redu međunarodni Dubrovnik OPEN.Ovo ekipno natjecanje je i ove godine bilo izuzetno uzbudljivo a na kraju su slavili judaši iz Solina.Na drugom mjestu su nadomak zlatu ostali predvođeni vice prvakom europe Petrom Zadrom članovi Judo kluba Mostar dok su  brončani pehar osvojili judaši Judo klubaDubrovnik.Poredak:

1.J.K Solin

2.J.K Borsa Mostar

3.Judo klub Dubrovnik

____________________________________________________________________________________________

U subotu 20.10.2012.  održan je 6.Kup  Mokošice.Više od 200 mladih judaša iz 13 klubova,Hrvatske ,Bosne i Hercegovine te Crne Gore pokušalo se izboriti za što sjajnije odličje.U ukupnom poretku klubova najbolji je bio klub domaćin Judo klub Dubrovnik,srebreni pehar za drugo mjesto osvojili su članovi  Judo kluba Ura Nage,dok je na trećem mjestu Judo klub Župa Dubrovačka.Osvajači medalja su;

DJEČACI U 11 

Kategorija -24kg

1. Marino Oberan ( Župa dubrovačka )

2. Fabijan Matijaca ( Student )

3. Mihael Marić ( Mostar )

Kategorija -27kg

1. Duje Marinović ( Pujanke )

2. Stjepan Puljiz ( Solin )

3. Duje Dajčbauer  ( Dalmacijacement )

3. Petar Radović (Nikšić )

Kategorija -30kg

1. Mihael Vidoš ( Ura Nage )

2. Ilija Popović ( Kotor )

3. Josip Bratoš ( Ura Nage )

3. Roko Puharić ( Bikovo Makarska )

Kategorija -34kg

1. Vasko Kecojević ( Nikšić )

2. Dominik Rožić ( Solin )

3. Toni Antunović ( Dalmacijacement )

3. Luka Haršić ( Dalmacijacement )

Kategorija -38kg

1. Mario Jozeljić ( Mostar )

2. Maro Ristić ( Ura Nage )

3. Duje Matijaš (Dalmacijacement )

3. Boško Pjević ( Ura Nage )

Kategorija -42kg

1. Marko Vareškić ( Dubrovnik 1966 )

2. Blago Krtalić ( Župa dubrovačka )

3. Luka Ivanković ( Dubrovnik 1966 )

3. Ivan Copić ( Pujanke )

Kategorija -46kg

1. Zvonimir Vučićević ( Župa dubrovačka )

2. Toni Matana ( Dubrovnik 1966 )

3. Marko Modrić ( Dalmacijacement )

3. Josip Brajčić ( Pujanke )

Kategorija -50kg

1. Hrvoje Vasilj ( Mostar )

2. Dominik Nemedi ( Dubrovnik )

3. Mate Lušić ( Pujanke )

3. Đivo Machiedo ( Ura Nage )

Kategorija +50 kg

1. Bartul Domazet ( Pujanke )

2. Stjepan Bralić ( Pujanke )

DJEVOJČICE  U11

Kategorija -25kg

1. Erika Marušić ( Dubrovnik )

2. Iris Marinović ( Pujanke )

3. Nikol Đuho ( Dubrovnik )

3. Lana Urlić ( Dubrovnik  )

Kategorija -28kg

1. Ana Viktorija Puljiz ( Solin )

2. Dube Marković ( Ura Nage)

3. Mihaela Đuho ( Dubrovnik )

3. Katarina Mrvalj (Dubrovnik )

Kategorija -32 kg

1. Ana Hrkač ( Bikovo Makarska )

2. Ivana Dubravčić ( Student )

3. Marina Duplančić ( Pujanke )

3. Zina Kordić ( Bikovo Makarska )

Kategorija -36kg

1. Nika Viđen ( Župa dubrovačka )

2. Dita Ševelj ( Slano)

3. Ana Maleš ( Pujanke )

3. Mirela Banić ( Pujanke )

Kategorija -40kg

1. Dina Granić ( Pujanke )

2.  Karla Kulić ( Pujanke )

Kategorija -44kg

1. Josipa Olujić ( Pujanke )

2. Matea Tomaš ( Biokovo Makarska )

Kategorija -48kg

1. Zvjezdana Borozan ( Puajnke )

2. Martina Raca ( Dalmacijacement )

Kategorija +48 kg

1. Antonela Radić ( Biokovo Makarska )

DJEČACI U 13

Kategorija -30kg

1. Rino Kužnin ( Ura Nage )

2. Dominik Greget ( Dubrovnik 1966 )

Kategorija -34

1. Duje Čerina ( Dalmacijacement )

2. Mateo Lipovac ( Dalmacijacement)

3. Marin Medvidović ( Solin )

3. Marko Radić ( Mostar )

Kategorija -38kg

1. Lovre Vidaković ( Student )

2. Rafael Tomičić ( Pujanke )

3. Silvestar Mabić ( Dubrovnik 1966 )

3. Domagoj Padovan ( Dubrovnik )

Kategorija -42

1. Mate Šušić ( Student )

2. Karlo Šutalo ( Dubrovnik )

3. Ivan Kecojević ( Nikšić )

3. Martin Oršulić ( Dubrovnik )

Kategorija -46kg

1. Stipe Malovan ( Student )

2. Stipe Dedić ( Dubrovnik )

3. Vito Butigan ( Dubrovnik )

3. Dragan Oberan ( Župa dubrovačka )

Kategorija -50kg

1. Ivan Jozeljić ( Mostar )

2. Ivan Golemac ( Mostar )

3. Agustin Marković ( Solin )

3. Ante Raguž ( Dubrovnik )

Kategorija -55kg

1. Roko Marković ( Solin )

2. Pavo Matana ( Dubrovnik )

Kategorija -60kg

1. Patrik Prigl (Dubrovnik 1966 )

2. Bruno Katić ( Solin )

3. Nikola Gezović ( Nikšić )

3. Grgo Lemac ( Dalmacijacement )

Kategorija +60kg

1. Robert Raca( Dalmacijacement )

2. Lujo Domaćin ( Dubrovnik )

3. Zvonimir Tangar ( Dalmacijacement )

3. Luka Lasić ( Mostar )

DJEVOJČICE U 13

Kategorija -32 kg

1. Lucija Čurlin ( Dubrovnik )

2. Ana Marić ( Mostar )

Kategorija -36kg

1. Lucija Bilas ( Bikovo Makarska )

2. Laura Majer ( Dubrovnik )

3. Ivana Bender ( Dubrovnik )

3. Violeta Ređepaj ( Dubrovnik )

Kategorija -40kg

1. Nina Katalić ( Biokovo Makarska )

2. Diana Rogga ( Biokovo Makarska )

3. Katarina Šutalo ( Mostar )

Kategorija -44kg

1. Petrunjela Pavić ( Župa dubrovačka)

2. Tea Vukanović ( Dubrovnik )

3. Nikolina Tomašević ( Dubrovnik )

Kategorija -48kg

1. Sarah Zorica ( Pujanke )

2. Lea Čatipović ( Student )

3. Andrea Šuljak ( Dubrovnik )

3. Karmen Knego ( Dubrovnik )

Kategorija -52kg

1. Jana Vinković ( Ura Nage )

2. Lea Katalinić ( Dalmacijacement )

3. Bruna Bilić ( Dubrovnik 1966)

Kategorija -57kg

1. Laura Žutac ( Župa dubrovačka )

2. Anđela Violić ( Dubrovnik 1966 )

3. Petra Kovač ( Dalmacijacement )

3. Lena Galjuf ( Župa dubrovačka )

Kategorija +57

1. Paula Tomaš ( Biokovo Makarska )

MLAĐI KADETI

Kategorija -42kg

1. Marko Marinović ( Ura Nage )

2. Kirigin Luka ( Ura Nage )

3. Armin Šehedić ( Ura Nage )

3. Toni Ševelj ( Slano)

Kategorija -46kg

1. Stipe Malovan ( Student )

2. Dario Duplica ( Ura Nage )

3. Ivan Hrnić ( Ura Nage )

3. Ivica Brbora (Dubrovnik 1966 )

Kategorija -50kg

1. Petar Puljić ( Dubrovnik )

2. Peri Adrijan Puljić ( Župa dubrovačka )

3. Alen Đidelija ( Ura Nage )

Kategorija -55kg

1. Tomislav Raguž ( Dubrovnik )

2. Luka Gudelj Velaga ( Dubrovnik )

3. Marin Jović ( Student )

3. Želimir Radić ( Dubrovnik )

Kategorija -60kg

1. Miho Kraljić ( Župa dubrovačka )

2. Orsat Miljas ( Dubrovnik 1966 )

Kategorija -66kg

1. Miho Haklička ( Ura Nage )

2. Dado Vranješ ( Biokovo Makarska )

Kategorija -73kg

1. Toni Franković ( Ura Nage )

2. Adrian Sufaj ( Dubrovnik 1966 )

3. Bruno Gregov ( Ura Nage )

3. Đivo Vidović ( Dubrovnik 1966 )

Kategorija +73kg

1. Antonio Đerek ( Dubrovnik )

2. Đivo Gašpar ( Ura Nage )

MLAĐE KADETKINJE

Kategorija -40kg

1. Vanessa Rogga( Biokovo Makarska )

2. Nikolina Sikirić ( Biokovo Makarska )

Kategorija -52kg

1. Iva Oberan ( Župa dubrovačka )

2. Andrea Čutić ( Ura Nage )

Kategorija -57kg

1. Kate Ivković ( Student )

2. Mihaela Stjepović ( Dubrovnik )

3. Gabriela Butigan (Dubrovnik )

3.Nikolina Vukanović(Dubrovnik)

Kategorija -63kg

1. Matea Knego ( Župa dubrovačka)

2. Antonija Pešel ( Ura Nage )

Kategorija +63kg

1. Paola Radić (Biokovo Makarska )

Komentari su zatvoreni.