rezultati 6.Judo kup Sveti Vlaho

jaksa velj. 4, 2012 Komentari isključeni za rezultati 6.Judo kup Sveti Vlaho
rezultati 6.Judo kup Sveti Vlaho

Judo klub Dubrovnik organizirao je 6. Judo kup Sveti Vlaho koji se održao 04.02.2012. godine u Sportskoj dvorani Gospino polje. Na današnjem natjecanju nastupilo je više od 150 natjecatelja iz  Judo kluba Ura nage, Judo kluba Biokovo Makarska, Judo kluba Dubrovnik 1966, Škole Juda Mokošica, Judo kluba Slano,Judo kluba  Župa Dubrovačka i naravno domaćina Judo klub Dubrovnik.

Natjecanje se bodovalo za Hrvatski super kup,a ovo su osvajači medalja:

Konkurencija djevojčica rođenih 2002.i  mlađe

Zlatne medalje osvojili su;Lana Urlić (Jk Dubrovnik), Mihaela Đuho (Jk Dubrovnik),Violeta Redžepaj (Jk Mokošica), Nika Viđen (Jk Župa), Karmen Knego (Jk Dubrovnik)

Srebrne medalje osvojili su;Nikol Đuho (Jk Dubrovnik), Katarina  Mrvalj (Jk Dubrovnik), Ivana Bender (Jk Mokošica), Livia Glavinović  (Jk Dubrovnik), Ana Baletić  (Jk Dubrovnik),

Brončane  medalje osvojili su; Magdalena Sušilović (Jk Mokošica), Krisia Prkačin (Jk Dubrovnik), Matea Čikato (Jk Mokošica), Lena Barišić (Jk Dubrovnik).

Konkurencija djevojčica rođenih 2000.i 2001. zlatne medalje osvojili su;

Zlatne medalje osvojili su; Laura Majer (Jk Mokošica), Lucija Bilas (Jk Biokovo ), Petrunjela Pavić (Jk Župa), Andrea Šuljak(Jk Dubrovnik),Anđela Violić (Jk Dubrovnik 1966), Laura Žutac ( Jk Župa).

Srebrne medalje osvojili su;Lucija Čurlin (Jk Dubrovnik), Tara Šipčić (Jk Mokošica), Andrea Šuljak(Jk Dubrovnik), Lena Galjuf (Jk Župa)

Brončane  medalje osvojili su; Helena Sušilović (Jk Mokošica), Petra Rajković (Jk Ura nage), Sanja Vinković ( Jk Ura nage)

Konkurencija mlađih kadetkinja  rođenih 1998. i 1999. zlatne medalje osvojili su;

Zlatne medalje osvojili su; Roga Vanessa (Jk Biokovo), Iva Oberan (Jk Župa), Andrea Mitrović (Jk Dubrovnik 1966), Mihaela Stjepović (Jk Dubrovnik), Antonia Pešel (Jk Ura nage)

Srebrne medalje osvojili su;Matea Knego (Jk Župa)

Brončane  medalje osvojili su; Gabrijela Butigan (Jk Dubrovnik)

Konkurencija dječaka  rođenih 2002.i mlađe

Zlatne medalje osvojili su;Sven Šipčić (Jk Mokošica),,Fran Kužnin (Jk Ura nage), Mihael Vidoš (Jk Ura nage), Pijević Boško (Jk Ura nage), Matej Burum (Jk Mokošica), Blago Krtalić (Jk Župa), Zvonimir Vučičević ( Jk Župa) , Ante Roso ( Biokovo)

Srebrne medalje osvojili su;Josip Bratoš (Jk Ura nage), Antonio Prnjat  (Jk Dubrovnik), Miho Galjuf (Jk Župa), Kristijan Pavlović (Jk Župa), Maroje Tovarac ( Jk Dubrovnik),Đivo Machiedo (Jk Ura nage)

Brončane  medalje osvojili su;Mauro Prnjat  (Jk Dubrovnik), Roko Puharić (Jk Biokovo ), Maro Pavić (Jk Župa ), Lukša Radiš (Jk Mokošica), Mauricio Bratičević (Jk Ura nage), Kristian Konjevod (Jk Ura nage), Ivo Matić (Jk Ura nage), Toni Portolan  (Jk Dubrovnik), Granić Matija (Jk Biokovo), Maro Župan (Jk Dubrovnik), Marino Obuljen (Jk Dubrovnik), Marko Tolja  (Jk Dubrovnik)

Konkurencija dječaka  rođenih 2000.i 2001. zlatne medalje osvojili su;

Zlatne medalje osvojili su;Matej Mijačika (Jk Biokovo ), Luka kraljević (Jk Ura nage),Karlo Šutalo (Jk Dubrovnik), Davor Obrvan (Jk Ura nage), Robert Redžepaj (Jk Dubrovnik), Matej Marijančević (Jk Biokovo ), Patrik Prigl (Jk Dubrovnik 1966), Petar Šilježar(Jk Župa), Lujo Domaćin (Jk Dubrovnik).

Srebrne medalje osvojili su;Boško Pijević (Jk Ura nage),Maroje Miljan (Jk Dubrovnik), Dragan Oberan (Jk Župa), Damiano Sambrailo (Jk Župa), Pavo Matana (Jk Dubrovnik), Luka Violić (Jk Dubrovnik 1966).

Brončane  medalje osvojili su;Domagoj Padovan (Jk Dubrovnik), Luka Kirigin (Jk Ura nage), Vito Butigan(Jk Dubrovnik), Stipe Dedić (Jk Dubrovnik), Mihael Barišić (Jk Dubrovnik), Nikša Šanje(Jk Dubrovnik), Ante Raguž (Jk Dubrovnik),

Konkurencija mlađih kadeta rođenih 1998.i 1999. zlatne medalje osvojili su;

Zlatne medalje osvojili su; Petar Puljić (Jk Dubrovnik), Tomislav Raguž (Jk Dubrovnik), Želimir Radić (Jk Dubrovnik), Leo Tolja (Jk Ura nage), Petar Šilježar (Jk Župa), Adrijan Sufaj (Jk Dubrovnik 1966), Antonio Đerek (Jk Dubrovnik)

Srebrne medalje osvojili su; Karlo Putica (Jk Dubrovnik 1966), Luka Gudelj Velaga (Jk Dubrovnik), Miho Kraljić (Jk Župa), Patrik Prigl (Jk Dubrovnik 1966), Ivan Dedić (Jk Dubrovnik), Kristijan Marijančević (Jk Biokovo),

Brončane  medalje osvojili su;Adrian Peri Puljić (Jk Župa), Ratko Čović  ( Jk Biokovo), Mateo Gvozden (Jk Dubrovnik), Bruno Gregov (Jk Ura nage)

 UKUPNI POREDAK KLUBOVA:

1.JUDO KLUB DUBROVNIK

2.JUDO KLUB URA NAGE

3.JUDO KLUB  ŽUPA DUBROVAČKA

 

 

Komentari su zatvoreni.