5.Kup Mokošice

Judo klub Dubrovnik lis. 24, 2011 Komentari isključeni za 5.Kup Mokošice

preko 300 judaša na Kupu Mokošice

Škola juda Mokošica i Judo klub Dubrovnik organizirali su  5.Međunarodni judo turnir „Kup  Mokošice 2011“ koji se održao 22.10.2011. godine u dvorani Osnovne škole Mokošica. Na ovogodišnjem natjecanju pod pokroviteljstvom Dubrovačko neretvanske županije nastupilo je najviše natjecatelja do sada,njih  300  iz 14 klubova ; JUDO KLUB SOKOL,  JUDO KLUB ONOGOŠT NIKŠIĆ, JUDO KLUB  DUBROVNIK  1966., JUDO KLUB KONAVLE  CAVTAT, JUDO KLUB  ŽUPA  DUBROVAČKA, JUDO KLUB  BIOKOVO MAKARSKA, JUDO KLUB  URA  NAGE, JUDO KLUB  BORSA  MOSTAR, JUDO KLUB  PUJANKE, JUDO KLUB  TEMPO PODSTRANA, JUDO KLUB SOLIN, JUDO KLUB  DALMACIJA  CEMENT, JUDO KLUB  STUDENT  I  JUDO KLUB DUBROVNIK.

U ukupnom poretku klubova prvo mjesto zauzeo je Judo Klub Dubrovnik, drugo mjesto Judo klub Ura nage i treće mjesto Judo klub Student. Na ovogodišnjem natjecanju  za najbolju natjecateljku proglašena je Laura Majer iz Judo kluba Dubrovnik, dok je za najboljeg natjecatelja proglašen Rafael Tomičić iz Judo kluba Pujanke.

Rezultati;

DJEVOJČICE 2001. I MLAĐE:

Kategorija -25 kg: 1.Puljiz Ana Viktorija (Solin),2. Marković Dube ( Ura nage).

Kategorija -28kg :1.Majer Laura (Dubrovnik), 2. Đuho Mihaela(Dubrovnik), 3. Ostojić Sara (Tempo), Hrkač Ana (Biokovo).

Kategorija -32 kg: 1.Filipović Matea (Biokovo),2. Čurlin Lucija (Dubrovnik), 3. Ređepaj Violeta (Dubrovnik),3. Vuco Nika (Tempo).

Kategorija -36kg: 1Pavić Barbara (Student), 2. Kuko Ella (Tempo), 3. Tomašević Nikolina (Dubrovnik), 3. Viđen Nika (Župa dubrovačka)

Kategorija -40 kg: Vukanović Tea (Dubrovnik), 2. Knego Karmen (Dubrovnik), 3. Raca Martina (Dalmacijacement),3. Milković Anamarija (Ura Nage).

Kategorija -44 kg: 1. Šuljak Andrea (Dubrovnik), 2. Haklička Ana (Ura Nage), 3. Bekavac Ana (Student), 3.Barić Tina (Tempo).

Kategorija -48 kg: 1.Rajković Petra (Ura Nage), 2. Kovač Petra (Dalmacijacement)

Kategorija +48 kg: 1.Galjuf Lena (Župa dubrovačka), 2. Bogdanović Katarina (Tempo)

DJEČACI 2001. I MLAĐE:

Kategorija -21 kg: 1.Matijaca Fabijan (Student), 2. Oberan Marino (Župa dubrovačka).

Kategorija -24 kg: Puljiz Stjepan (Solin), 2. Mandušić Ante (Tempo), 3. Dajčbauer Duje (Dalmacijacement),3. Jeremić Maksimilijan (Student)

Karegorija -27 kg: 1.Kužnin Fran (Ura Nage), 2. Vidoš Mihael (Ura Nage), 3. Čupić Stijepo (Konavle Cavtat), Jezerkić Ivan (Sokol).

Kategorija -30 kg: 1.Zelenika Mirko (Borsa), 2. Radanović Zvonimir (Pujanke), 3. Čerina Duje(Dalmacijacement),3. Šimović Gabrijel (Konavle Cavtat).

 

Kategorija -34 kg: Tomičić Rafael (Pujanke), 2. Jocović Petar (Nikšić), 3. Matijaš Duje (Dalmacijacement),3. Radovnjiković Davor (Student)

Kategorija -38 kg: 1. Zebić Bruno (Dalmacijacement), 2. Sušić Mate (Student),3. Tijardović Dražen (Tempo), 3. Bulić Josip (Dubrovnik 1966)

Kategorija -42 kg:1.Malovan Stipe (Student),2.Tomić Luka(Student), 3.Bulić Karlo(Dubrovnik 1966),3. Ivanković Filip(Borsa)

Kategorija -46 kg:1.Joezeljić Ivan (Borsa), 2.Lovrinović Antonio (Tempo),3.Vučičević Zvonimir( Župa dubrovačka),Marković Augustin (Solin)

Kategorija -50 kg:1. Dadić Josip (Solin), 2.Katić Bruno ( Solin), 3. Peškura Đino (Dibrovnik 1966), 3.Pavo Mtana( Dubrovnik)

Kategorija +50 kg:1. Raca Roberto (Dalmacijacement),2. Tangar Zvonimir(Dalmacijacement),Šilježar Petar( Župa dubrovačka),3. Marković Renato (Konavle cavtat)

DJEVOJČICE ROĐENE 1999./2000.

Kategorija -28 kg:1.Hrkač Ana (Biokovo), 2. Carević Ema (Biokovo)

Kategorija -32 kg:1.Zelenika Ivona (Borsa),2. Filipović  Matea (Biokovo), 3. Šipčić Tara (Dubrovnik), 3. Tripković Mila (Ura Nage)

Kategorija -36 kg: Zelenika Marija (Borsa), 2. Dadić Lea (Solin), 3. Peričić Sara (Tempo), Bilas Lucija (Biokovo)

Kategorija -40 kg: 1. Vukas Mia (Ura Nage)

Kategorija -44kg:1. Oberan Iva (Župa dubrovačka), 2. Wang Mihaela (Student), 3. Violić Anđela (Dubrovnik 1966), 3.Perišić  Mia (Tempo)

Kategorija -48kg: 1. Katalinić Lea (Dalmacijacement),2. Kovač Petra (Dalmacijacement), 3.Vuković Josipa(Dubrovnik)

Kategorija -52kg:1. Knego Matea (Župa dubrovačka), 2. Butijer Leona (Dubrovnik), 3. Petričević Petra (Tempo), 3. Rupić Sara(Student)

Kategorija -57kg:1. Jurić Nina (Student)

Kategorija +57kg:1. Pešel  Antonija (Ura Nage), 2. Babić Tea (Tempo)

DJEČACI ROĐENI 1999./2000.

Kategorija -30kg: 1.Jezerkić Dino (Sokol), 2. Jeremić  Alex (Student), 3. Pleša Mateo (Ura Nage), Zelenika Mirko (Borsa)

Kategorija -34kg: 1.Logara Ljubo (Borsa), 2. Plazibat Anton (Student), 3. Kraljević Luka (Ura Nage), 3. Jozeljić Mario (Borsa)

Kategorija -38kg: 1.Vujnović Ivan (Student), 2. Barišić Lovre(Dalmacijacement), 3. Ređepaj Robert (Dubrovnik), 3.Tomaš Karlo (Borsa)

Kategorija -42kg: 1. Malovan Stipe (Student), 2. Raguž Ante(Dubrovnik), 3. Duplica Dario (Ura Nage), 3.Riha Žan (Ura Nage)

Kategorija – 46kg: 1.Šiško Mislav (Tempo), 2. Agović Emin (Konavle Cavtat), 3. Sambrailo Damiano (Župa dubrovačka), 3. Jozeljić Ivan (Borsa)

Kategorija -50kg:1, Perić Ivan (Župa dubrovačka), 2. Kraljić Miho (Župa dubrovačka),3. Gvozden Mateo (Dubrovnik),3. Grbavac Kristijan (Ura Nage)

Kategorija -55kg:1. Prigl Patrik (Dubrovnik 1966), 2. Miljak Josip (Tempo),3. Zrno Ante (Tempo), 3.Domaćin Lujo (Dubrovnik)

Kategorija -60kg: Gašpar Đivo (Ura Nage), 2. Rajčić Ivan (Dalmacijacement),3. Muše Luka (Tempo), 3. Franušić Josip (Ura Nage)

Kategorija +60kg: 1.Sufaj Ardian (Dubrovnik 1966), 2. Violić Luka(Dubrovnik 1966), 3. Štrbinić Ivan (Ura Nage), 3.Tomašević Antun (Dubrovnik)

MLAĐE KADETKINJE 1997./1998.

Kategorija -36kg: 1. Bilas Lucija (Biokovo)

Kategorija – 44kg: 1.Oberan Iva (Župa dubrovačka), 2. Čutić Andrea (Ura Nage), 3. Perković Nina (Dalmacijacement)

Kategorija -48kg: 1.Kovačević Anja (Pujanke),2. Sušić Karmen (Tempo), 3. Sušić Zrinka (Tempo)

Kategorija -52kg: 1.Knego Matea (Župa dubrovačka), 2. Karamatić Ella (Konavle Cavtat),3. Butigan Gabrijela (Dubrovnik),3. Ivković Kate (Student)

Kategorija -57kg: 1.Stjepović Mihaela (Dubrovnik), 2. Puljizević Martina (Dubrovnik 1966)

Kategorija +63kg:1.Blitvić Marija (Ura Nage),2. Kapetanović Julija(Student), 3. Grgurević Dora (Dubrovnik),3.  Roso Marija (Tempo)

MLAĐI KADETI ROĐENI 1997./1998.

Kategorija -38kg:1.Putica Karlo (Dubrovnik 1966), 2. Zelenika Ilija (Borsa), 3. Barišić Lovre (Dalmacijacement),3. Tomas Karlo (Borsa)

Kategorija -42kg: 1.Raguž Tomislav (Dubrovnik), 2. Gudelj-Velaga Luka (Dubrovnik), 3. Čurćija Ivica (Dubrovnik), Puljić Petar(Dubrovnik)

Kategorija – 46kg:1.Krokar Josip (Dalmacijacement),2. Čokljat  Luka (Dubrovnik), 3. Cvitanović Karlo (Biokovo), Agović Adis (Konavle Cavtat)

Kategorija -50 kg: 1.Konjevod Andrej (Dubrovnik 1966), 2. Filipović Stipe (Biokovo), 3. Miloslavić Leo (Dubrovnik)

Kategorija  -55kg:1. Marić Vedran (Borsa), 2. Haklička Miho (Ura Nage), 3. Jovanović  Marin (Tempo), 3.Marić Domagoj (Borsa)

Kategorija – 60kg: 1.Dadić Teo (Dubrovnik), 2. Mišić Ante (Dubrovnik 1966), 3. Balić Renco (Pujanke), Ravlić  Jure (Biokovo)

Kategorija – 66kg:1. Jahoda Marinko (Pujanke), 2. Ujević Hrvoje (Student), 3. Matković Zvonimir  (Dubrovnik),3. Petričević Ante (Tempo)

Kategorija -73kg:1. Šurija Leon (Pujanke), 2. Merđan Ivan (Župa dubrovačka), 3. Perić Josip (Župa dubrovačka),3. Franković Toni (Ura Nage)

Kategorija + 73kg:1.Raguž Matej (Dubrovnik), 2. Tuka Pero (Konavle Cavtat),3. Vukas Nikša (Ura Nage), 3.Pejčinović Antonio (Dubrovnik)

 

 

Komentari su zatvoreni.