regionalno prvenstvo hrvatske-dubrovnik

Judo klub Dubrovnik svi. 7, 2011 Komentari isključeni za regionalno prvenstvo hrvatske-dubrovnik

POJEDINAČNO PRVENSTVO REGIJE DUBROVNIK U JUDU ZA DJEČAKE I DJEVOJČICE


 

Judo klub Dubrovnik organizirao je 07.05.2011. godine  Regionalno prvenstvo za dječake i djevojčice u judu.Ovo natjecanje je kvalifikacijski turnir za Prvenstvo Hrvatske u koje će se održati 14.05.2011. godine u Splitu. Na natjecanju je nastupilo ukupno 19 djevojčica i 58 dječaka. U ukupnom poretku klubova prvo mjesto osvojio je Judo klub Dubrovnik, drugo mjesto Judo klub Župa Dubrovačka i treće mjesto Judo klub Ura nage.Najbolji natjecatelj je Domagoj Padovan (J.K Dubrovnik),a natjecateljica Mia Vukas(J.K Ura Nage).

Rezultati:

KONKURENCIJA DJEVOJČICA:

 

Zlatne medalje osvojili su; Laura Majer ( Judo klub Dubrovnik), Mia Vukas ( Judo klub Ura nage), Iva Oberan ( Judo klub Župa Dubrovačka), Andrea Šuljak ( Judo klub Dubrovnik), Leona Butijer ( Judo klub Dubrovnik), Matea Knego ( Judo klub Župa Dubrovačka ) i Antonia Pešel ( Judo klub Ura nage).

Srebrne medalje osvojili su;Lucija Čurlin ( Judo klub Dubrovnik), Nikolina Tomašević ( Judo klub Dubrovnik), Pavić Petrunjela ( Judo klub Župa Dubrovačka), Tea Vukanović ( Judo klub Ura nage), Laura Žutac ( Judo klub Župa Dubrovačka)

Brončane medalje osvojili su;Mila Tripković ( Judo klub Ura nage), Katarina Blitvić ( Judo klub Ura nage), Veronika Kovač ( Judo klub Ura nage), Anđela Violić ( Judo klub Dubrovnik 1966), Ana Haklička ( Judo klub Ura nage), Josipa Vuković ( Judo klub Dubrovnik)

Plasman za Prvenstvo Hrvatske ostvarila je i Isabella Van Ass koja je osvojila 5. mjesto.

 

KONKURENCIJA DJEČAKA:

 

Zlatne medalje osvojili su; Domagoj Padovan ( Judo klub Dubrovnik), Luka Kraljević ( Judo klub Slano), Karlo Šutalo ( Judo klub  Dubrovnik), Romano Jarak ( Judo klub Župa Dubrovačka), Miho Kraljić ( Judo klub Župa Dubrovačka), Grbavac Kristija ( Judo klub Slano), Patrik Prigl( Judo klub Dubrovnik1966), Đivo Gašpar (Judo klub Ura nage), Ardian Sufaj( Judo klub Dubrovnik 1966)

Srebrne medalje osvojili su; Matej Papac ( Judo klub Dubrovnik), Toni Kirigin ( Judo klub Ura nage), Marin Vidak ( Judo klub Dubrovnik),Ante Raguž ( Judo klub Dubrovnik),  Marin Jerković ( Judo klub Župa Dubrovačka), Perić Ivan ( Judo klub Župa Dubrovačka), Petar Šilježar ( Judo klub Župa Dubrovačka), Ivan Štrbinić (Judo klub Ura nage), Andro Zarač ( Judo klub Dubrovnik 1966)

Brončane medalje osvojili su;Dario Skako ( Judo klub Dubrovnik), Andrej Čudina ( Judo klub Dubrovnik 1966), Marino Bartulović ( Judo klub Dubrovnik 1966)

Davor Obrvan ( Judo klub Ura nage) , Ivan Hrnić ( Judo klub Ura nage), Maroje Hausvička ( Judo klub Dubrovnik),Robert Redžepaj ( Judo klub Dubrovnik), Nikša Šanje ( Judo klubDubrovnik), Mihael Barišić ( Judo klub Dubrovnik), Đivo Frka ( Judo klub Dubrovnik) i Pero Cvjetanović( Judo klub Dubrovnik), Ivan Dedić ( Judo klub Dubrovnik), Krešimir Parmač ( Judo klub Dubrovnik), Antun Tomašević ( Judo klub Dubrovnik), Luka Violić ( Judo klub Dubrovnik 1966), Mateo Gvozden ( Judo klub Dubrovnik) i Pavo Matana( Judo klub Dubrovnik)

SLIKE SU DODANE POD MULTIMEDIJA!!!

Komentari su zatvoreni.