JUNIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE U JUDU

jaksa ožu. 12, 2011 1

Opet s peharom u Grad

Najbolja ženska ekipa Dubrovnika i ovog puta je potvrdila svoju  kvalitetu te  osvojila pehar za treće mjesto u ukupnom poretku  juniorki na Prvenstvu Hrvatske.

Judo klub Dubrovnik nastupio je na juniorskom Prvenstvu Hrvatske održanom 12.03.2011. godine u Rijeci i ostvario odličan rezultat; osvojeno je 5 državnih medalja- jedna zlatna, dvije srebrne i dvije brončane medalje.

Ivana šutalo postala je prvakinja Hrvatske u kategoriji preko 78 kg. Marijana Bjelopera u kategoriji do 44 kg i Josip Šimunović u kategoriji do 66 kg osvojili su srebrne medalje, a Alemka Sarić u kategoriji do 70 kg i Domagoj Radić u kategoriji do 90 kg osvojili su brončane medalje.  Nadomak medalje bila je i Adrijana Redžepaj u kategoriji do 57 kg koja je izgubila u polufinalu, te na kraju ostvarila plasman od 5. mjesta. Za Judo klub Dubrovnik još su nastupili Petra Rilović i  Marko Rosić.