Judo Kup Sveti Vlaho

jaksa velj. 12, 2011 6

Mokošica 12.02.2011g.

5. MEĐUNARODNI JUDO KUP SVETI VLAHO

Judo klub Dubrovnik organizirao je 5. Judo kup Sveti Vlaho, međunarodni judo turnir na kojem je nastupilo 12 klubova; Judo klub Biokovo Makarska, Judo klub Borsa Mostar, Judo klub Student, Judo klub Dalmacija Cement, Judo klub Slano, Judo klub Ura nage, Judo klub Pujanke, Judo klub Tivat, Judo klub Solin, Judo klub Tempo Podstrana, Škola juda Mokošica  i domaćin natjecanja Judo klub Dubrovnik.

U ukupnom poretku klubova prvo mjesto i zlatni pehar osvojio je Judo klub Dubrovnik , drugo mjesto osvojio je Judo klub Ura nage i treće mjesto osvojio je Tempo Podstrana.

Ove godine dodijeljena je i nagrada, odnosno pehar,  za najbolju natjecateljku ovogodišnjeg  natjecanja koja je pripala Matei Filipović iz Judo kluba Biokovo Makarska, te za najboljeg natjecatelja Tomislava Raguža iz Judo kluba Dubrovnik.

Rezultati;

Konkurencija djevojčica rođenih 1999./2000.

U kategoriji do 28 kg zlatnu medalju osvojila je Matea Filipović (Judo klub Biokovo Makarska), srebrnu medalje osvojila je Dita Ševelj (Judo klub Slano) i brončanu medalju osvojila je Zina Kurdić (Judo klub Biokovo Makarska).

U kategoriji do 32 kg zlatnu medalju osvojila je Marija Zelenika (Judo klub Borsa Mostar), srebrnu medalje osvojila je Ivana Zelenika (Judo klub Borsa Mostar) i brončane medalje osvojile su Lucija Bilas ( Judo klub Biokovo Makarska ) i Nikolina Tomašević (Judo klub Dubrovnik)

U kategoriji do 36 kg zlatnu medalju osvojila je  Mia Vukas  (Judo klub Ura nage ), srebrnu medalje osvojila je Marina Žužul   (Judo klub Pujanke ) i brončane medalje osvojile su Nina Katavić  ( Judo klub Biokovo Makarska ) i Rebeka Jovanović  (Judo klub Borsa Mostar )

U kategoriji do 40 kg zlatnu medalju osvojila je  Andrea Šuljak  (Judo klub Dubrovnik  ), srebrnu medalje osvojila je Petra Rajković   (Judo klub Ura nage ) i brončane medalje osvojile su  Mia Perišić  (Judo klub Tempo Podstrana  ) i  Laura Gudelj  (Judo klub Pujanke )

U kategoriji do 44 kg zlatnu medalju osvojila je Mia Maksumić ( Judo klub Borsa Mostar) i Josipa Vuković  (Judo klub Dubrovnik  ).

U kategoriji do 48 kg zlatnu medalju osvojila je  Petra Petričević  (Judo klub Tempo Podstrana  ), srebrnu medalje osvojila je Katarina Bogdanović   (Judo klub Tempo Podstrana ) i brončane medalje osvojile su Lara Rašić  (Judo klub Pujanke   ) i Josipa Vuković  (Judo klub Dubrovnik)

U kategoriji do 52 kg zlatnu medalju osvojila je Leona Butijer  (Judo klub Dubrovnik   ), srebrnu medalje osvojila je  Ivana Starčević  (Judo klub Tivat ) i brončanu medalju osvojila je Sara Rupić (Judo klub Student )

U kategoriji preko 57  kg zlatnu medalju osvojila je Antonia Pešel (Judo klub Ura nage), srebrnu medalje osvojila je  Ana Ljubić  (Judo klub Dalmacija cement ) i brončanu medalju osvojila je Nina Jurić (Judo klub Student)

Konkurencija dječaka rođenih 1999./2000.

U kategoriji do 30 kg zlatnu medalju osvojio je Luka Kraljević   (Judo klub  Slano ), srebrnu medalje osvojio  je Leon Labaš   (Judo klub Ura nage ) i brončane medalje osvojili su Mirko Zelenika  (Judo klub Borsa Mostar ) i Marin Grbavac   (Judo klub Slano.)

U kategoriji do 34 kg zlatnu medalju osvojio je Jure Zovko  (Judo klub Borsa Mostar ), srebrnu medalje osvojio je Karlo Šutalo (Judo klub Dubrovnik  ) i brončane medalje osvojili su  Marin Josipović   (Judo klub Pujanke ) i Luka Marić Banje (Judo klub Tempo Podstrana)

U kategoriji do 38 kg zlatnu medalju osvojio je Lovre Barišić  (Judo klub Dalmacija Cement ), srebrnu medalje osvojio je Ivan Hrnić (Judo klub Ura nage ) i brončane medalje osvojili su  Robert Redžepaj  (Judo klub Dubrovnik  ) i Miro Lazić (Judo klub Tempo Podstrana)

U kategoriji do 42 kg zlatnu medalju osvojio je  Marin Jerkunica (Judo klub  Dalmacija Cement ), srebrnu medalje osvojio je Antoni Kunac  (Judo klub Tempo Podstrana ) i brončane medalje osvojili su  Nikola Katić  (Judo klub Tivat ) i Ante Raguž (Judo klub Dubrovnik )

U kategoriji do 46 kg zlatnu medalju osvojio je Mislav Šiško  (Judo klub  Tempo Podstrana   ), srebrnu medalje osvojio je Ivo Matusović (Judo klub Tempo Podstrana  ) i brončane medalje osvojili su  Mihael Barišić  (Judo klub Dubrovnik ) i Marin Milolaža (Judo klub Dubrovnik)

U kategoriji do 50 kg zlatnu medalju osvojio je Borna Sanader  (Judo klub  Dalmacija Cement ), srebrnu medalje osvojio je Kristijan Grbavac  (Judo klub Slano ) i brončane medalje osvojili su  Jerko Bučan   (Judo klub Solin ) i Mateo Gvozden (Judo klub Dubrovnik )

U kategoriji do 55 kg zlatnu medalju osvojio je Đivo Gašpar   (Judo klub  Ura nage  ), srebrnu medalje osvojio je Duje Kapitanović  (Judo klub Pujanke ) i brončane medalje osvojili su Toni Kodžoman   (Judo klub Tempo Podstrana  ) i Kristijan Vukadin (Judo klubStudent )

U kategoriji do 60 kg zlatnu medalju osvojio je Pavlre Kostić (Judo klub Tivat ), srebrnu medalje osvojio je Ivan Štrbinić (Judo klub Ura nage ) i brončane medalje osvojili su Ivan Dedić   (Judo klub Dubrovnik  ) i Josip Sentović (Judo klub Dubrovnik)

U kategoriji preko 60 kg zlatnu medalju osvojio je Antun Tomašević  (Judo klub Dubrovnik ), srebrnu medalje osvojio je Josip Jurić  (Judo klub Solin ) i brončane medalje osvojili su Antun Bebek  (Judo klub Ura nage  ) i Mato Mitrović (Judo klub Dubrovnik )

Konkurencija mlađih kadetkinja rođenih 1998./1997.

U kategoriji do 52 kg zlatnu medalju osvojila je Sara Kljajić  (Judo klub Ura nage  ), srebrnu medalje osvojila je Sunčana Barbarić   (Judo klub Dubrovnik ) i brončane medalje osvojila je Gabrijela Butigan   (  Judo klub Dubrovnik  ).

U kategoriji preko 63  kg zlatnu medalju osvojila je Mihaela Stjepović     (Judo klub Dubrovnik   ), srebrnu medalje osvojila je Marija Blitvić  (Judo klub Ura nage ) i brončane medalje osvojile su  Dora Grgurević  ( Judo klub Dubrovnik   ) i Marija Roso  (Judo klub Tempo Podstrana ).

Konkurencija mlađih kadeta rođenih 1998./1997.

U kategoriji do 38 kg zlatne medalju osvojio je Tomislav Raguž (Judo klub Dubrovnik ) ,srebrnu medalje osvojio je Ilija Zelenika (Judo klub Borsa Mostar), brončane medalje osvojili su Petar Puljić (Judo klub Dubrovnik ) i Ivica Ćurčija (Judo klub Dubrovnik.)

U kategoriji do 42 kg zlatnu medalju osvojio je Josip Krokar (Judo klub Dalmacija cement) ,srebrnu medalje osvojio je Luka Gudelj Velaga (Judo klub Dubrovnik ), brončane medalje osvojili su Hrvoje Zubić (Judo klub Tempo podstrana) i Lovre Čerina (Judo klub Solin).

U kategoriji do 46 kg zlatnu medalju osvojio je Luka Čokljat (Judo klub Dubrovnik) ,srebrnu medalje osvojio je Lovre Vrlić (Judo klub Solin ), brončane medalje osvojili su Ante Matuško (Judo klub Dubrovnik ) i Želimir Radić  (Judo klub Dubrovnik)

U kategoriji do 50 kg zlatnu medalju osvojio je Domagoj Marić (Judo klub Borsa Mostar) ,srebrnu medalje osvojio je Marko Tolja (Judo klub Ura nage), brončane medalje osvojili su Stipe Filipović (Judo klub Makarska Biokovo) i Miho Haklička  (Judo klub Ura nage)

U kategoriji do 55 kg zlatnu medalju osvojio je Teo Dadić (Judo klub Dubrovnik) ,srebrnu medalje osvojio je Đivo Zec (Judo klub Dubrovnik ), brončane medalje osvojili su  Branimir Maleš (Judo klub Tempo ) i Nilkola Čović (Judo klub Tempo Podstrana )

U kategoriji do 60 kg zlatnu medalju osvojio je Ivan Kapetanović  (Judo klub Dalmacija Cement) ,srebrnu medalje osvojio je Ante Petričević (Judo klub Tempo Podstrana), brončane medalje osvojili su Zvonimir Matković (Judo klub Dubrovnik) i Franjo Cvitković (Judo klub Borsa Mostar)

U kategoriji do 66 kg zlatnu medalju osvojio je Karlo Begonja (Judo klub Solin) ,srebrnu medalje osvojio je Marko Ljubičić (Judo klub Solin), brončanu medalju osvojilo je  Kristijan Marjančević (Judo klub Biokovo Makarska)

U kategoriji do 73 kg zlatnu medalju osvojio je Luka Kapetanović (Judo klub Student) ,srebrnu medalje osvojio je Toni Franković  (Judo klub Ura nage) , brončane medalje osvojili su Antonio Đerek (Judo klub Dubrovnik) i Luka Jagnjić  (Judo klub Tempo)

U kategoriji preko 73  kg zlatnu medalju osvojio je Matej Raguž (Judo klub) ,srebrnu medalje osvojio je Antonio Pejčinović (Judo klub Dubrovnik), brončane medalje osvojili su Nikša Vukas (Judo klub Ura nage) i Ivan Milolaža (Judo klub Dubrovnik)

SLIKE SU DODANE POD MULTIMEDIJA!!!

6 komentara »

  1. jaksa ožu. 31, 2011 u 9:22 pm -

    u dvorani na tatamiju

  2. marko ožu. 31, 2011 u 3:57 pm -

    gdje če bit božičmi turnir za seniore

  3. lana velj. 20, 2011 u 12:55 pm -

    super samo skupi sudci.

  4. lana velj. 20, 2011 u 12:55 pm -

    moja obožavateljica lucija bilas osvojila je treće mjesto.to je pohvalno!!!

  5. jaksa velj. 14, 2011 u 4:14 pm -

    Slike su iz Mokošice jer se turnir održao u Mokošici.Službeni turnir Hrvatskog judo saveza (Judo kup Sveti Vlaho) ima objavljene rezultate na stranicama CRO RING,DUBROVNIK NET,DUBROVAČKI LIST te na našim službenim stranicama,pa su djeca navedena u rezultatima zaista osvojili ta odličja.Za sve dodatne informacije slobodno pitajte.

  6. Denis velj. 14, 2011 u 3:13 pm -

    Da li su ovo rezultati judo kupa Sveti Vlaho koji se u subotu 12. veljače 2011. održao u sportskoj dvorani u Gospinom polju. Slike su iz dvorane OŠ Mokošica. Ovdje ne nalazim imena osvajača medalja onih koji su doista osvojili medalje.